Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Pilot do d200

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11

    Domyślnie

    Chodzi mi o to czy nabyłem sprawny egzemplarz.

    Gdy wciskam spust w pilocie i przesuwam w pozycję hold wg instrukcji (przynajmniej ja to tak rozumiem) chyba powinna otworzyć się migawka aż do czasu cofnięcia blokady. U mnie migawka otwiera się i zamyka tylko wg czasu ustawionego w aparacie niezależnie czy przesunę przycisk w pozycję hold czy tez nie. W pozycji hold natomiast działają zdjęcia seryjne.

    Czy ten pilot tak powinien działać czy coś jest nie tak?

    A może trzeba coś zmienić w ustawieniach aparatu, może na B?
    Ostatnio edytowane przez Martix ; 27-01-2009 o 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •