Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Pilot do d200

  1. #11

    Domyślnie

    Chodzi mi o to czy nabyłem sprawny egzemplarz.

    Gdy wciskam spust w pilocie i przesuwam w pozycję hold wg instrukcji (przynajmniej ja to tak rozumiem) chyba powinna otworzyć się migawka aż do czasu cofnięcia blokady. U mnie migawka otwiera się i zamyka tylko wg czasu ustawionego w aparacie niezależnie czy przesunę przycisk w pozycję hold czy tez nie. W pozycji hold natomiast działają zdjęcia seryjne.

    Czy ten pilot tak powinien działać czy coś jest nie tak?

    A może trzeba coś zmienić w ustawieniach aparatu, może na B?
    Ostatnio edytowane przez Martix ; 27-01-2009 o 01:00

  2. #12

    Domyślnie

    no i tak to powinno działać... w końcu to body steruje czasem... a ta blokada może się przydać np w czasie "bulb"
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  3. #13

    Domyślnie

    Dzieki. Wystarczyło przestawić na bulb. W takim razie wszystko jest OK.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •