Chodzi mi o to czy nabyłem sprawny egzemplarz.
Gdy wciskam spust w pilocie i przesuwam w pozycję hold wg instrukcji (przynajmniej ja to tak rozumiem) chyba powinna otworzyć się migawka aż do czasu cofnięcia blokady. U mnie migawka otwiera się i zamyka tylko wg czasu ustawionego w aparacie niezależnie czy przesunę przycisk w pozycję hold czy tez nie. W pozycji hold natomiast działają zdjęcia seryjne.
Czy ten pilot tak powinien działać czy coś jest nie tak?
A może trzeba coś zmienić w ustawieniach aparatu, może na B?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami