W związku z tym, że nasze forum dziś się spsuło... prosimy o jeden wąteczek na plecienie o Minolcie
Pozdrawiamy Nikonową brać![]()
Szukaj
W związku z tym, że nasze forum dziś się spsuło... prosimy o jeden wąteczek na plecienie o Minolcie
Pozdrawiamy Nikonową brać![]()
witam szanownego kolege![]()
No to mamy wąteczek malutkiCiekawe czy ktoś tu jeszcze przybędzie. Szkoda, że to o czym gadają na KKM pójdzie z dymem
A w tym wąteczku... wszystko zostanie
Chyba, że moderator go wytnie.
Nikt niczego nie wytnie, KKM-owcy maja u nas zawsze swoje miejsce![]()
To ja się bardzo ciesze![]()
M7000, M700si, KM D7, KM D7D,A-700,A-900,24-70,70-200,50/1,4,Hi-Matic E,X700 + 28/50/70-200, LX3
Hej LesiuJak widać koledzy nikonowcy są przyjaźnie nastawieni do odwiedzin i chwilowej naszej bytności na tym forum
Ciekaw jestem kiedy u nas ruszy wszystko na nowo bo na razie czacik tylko
![]()
7000i, jakoś to będziebobrze że silnik ten sam to łatwiej się poruszać po nowym forum
![]()
Ciekawe jak będzie na nowych apartamentach.....
M7000, M700si, KM D7, KM D7D,A-700,A-900,24-70,70-200,50/1,4,Hi-Matic E,X700 + 28/50/70-200, LX3
Uważam, że jeśli to samo dadzą co na CanonBoard albo Cyberfoto... to będzie gorzejTen silnik jest prosty i czytelny a w tamtych więcej bajerów a mniej czytelnosci.
Mam takie pytanie do kolegów. Pracuje sobie w jednym markecie w którym jest jeszcze Konica Minolta 5D z kitem 18-70 po przecenie za 2400 z hakiem (nie pamiętam dokładnie). To atrakcyjna cena? Nie chcę kupować, pytam z ciekawości![]()
...
za 2900 mozna wyciagnać na allegro Alphe 100 z tym samym szkłem więc cena jest taka sobie. Z innej strony za 500 zł różnicy można kupić jakieś szkiełko... A D5D fajne jest
M7000, M700si, KM D7, KM D7D,A-700,A-900,24-70,70-200,50/1,4,Hi-Matic E,X700 + 28/50/70-200, LX3
Skontaktuj się z nami