Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Kącik KKM

  1. #1
    7000i
    Gość

    Domyślnie Kącik KKM

    W związku z tym, że nasze forum dziś się spsuło... prosimy o jeden wąteczek na plecienie o Minolcie

    Pozdrawiamy Nikonową brać

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar wit-o
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Prudnik-Wrocław
    Posty
    77

    Domyślnie

    witam szanownego kolege

  3. #3
    7000i
    Gość

    Domyślnie

    No to mamy wąteczek malutki Ciekawe czy ktoś tu jeszcze przybędzie. Szkoda, że to o czym gadają na KKM pójdzie z dymem A w tym wąteczku... wszystko zostanie Chyba, że moderator go wytnie.

  4. #4

    Domyślnie

    Nikt niczego nie wytnie, KKM-owcy maja u nas zawsze swoje miejsce

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    155

    Domyślnie

    To ja się bardzo ciesze
    M7000, M700si, KM D7, KM D7D,A-700,A-900,24-70,70-200,50/1,4,Hi-Matic E,X700 + 28/50/70-200, LX3

  6. #6
    7000i
    Gość

    Domyślnie

    Hej Lesiu Jak widać koledzy nikonowcy są przyjaźnie nastawieni do odwiedzin i chwilowej naszej bytności na tym forum Ciekaw jestem kiedy u nas ruszy wszystko na nowo bo na razie czacik tylko

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    155

    Domyślnie

    7000i, jakoś to będzie bobrze że silnik ten sam to łatwiej się poruszać po nowym forum
    Ciekawe jak będzie na nowych apartamentach.....
    M7000, M700si, KM D7, KM D7D,A-700,A-900,24-70,70-200,50/1,4,Hi-Matic E,X700 + 28/50/70-200, LX3

  8. #8
    7000i
    Gość

    Domyślnie

    Uważam, że jeśli to samo dadzą co na CanonBoard albo Cyberfoto... to będzie gorzej Ten silnik jest prosty i czytelny a w tamtych więcej bajerów a mniej czytelnosci.

  9. #9

    Domyślnie

    Mam takie pytanie do kolegów. Pracuje sobie w jednym markecie w którym jest jeszcze Konica Minolta 5D z kitem 18-70 po przecenie za 2400 z hakiem (nie pamiętam dokładnie). To atrakcyjna cena? Nie chcę kupować, pytam z ciekawości
    ...

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Tomaszów Maz.
    Posty
    155

    Domyślnie

    za 2900 mozna wyciagnać na allegro Alphe 100 z tym samym szkłem więc cena jest taka sobie. Z innej strony za 500 zł różnicy można kupić jakieś szkiełko... A D5D fajne jest
    M7000, M700si, KM D7, KM D7D,A-700,A-900,24-70,70-200,50/1,4,Hi-Matic E,X700 + 28/50/70-200, LX3

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •