trekker sie dobrze sprawdza, wolalbym, zeby byl ciut dłuższy, ale nie jest źle. slingshota nie mialem okazji nosić, ale chyba lepiej miec i plecaczek na wypady i torbe na street foto i przechowywanie gratow IMVHO
Szukaj
trekker sie dobrze sprawdza, wolalbym, zeby byl ciut dłuższy, ale nie jest źle. slingshota nie mialem okazji nosić, ale chyba lepiej miec i plecaczek na wypady i torbe na street foto i przechowywanie gratow IMVHO
D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|
Ha, widzisz, kusząca cechą slingshota jest to, że ponoć wygodnie się go ściąga z pleców pod pachą na brzuch i ma się szybki dostęp do sprzętu jak w przypadku torby, a na dłuższe wypady jest wygodny jak plecak... bo jest plecakiem.Zamieszczone przez kwasik
Nie mogę tylko namierzyć nikogo, kto by taki plecak posiadał i mógł coś powiedzieć. Może tak naprawdę to są beznadziejne i nikt ich nie kupuje?? ;-P
motylanoga, heh, no może, ale z doswiadczenia wiem, ze tasowanie szklami lepiej robic bezpiecznie na ziemi ;] co do wyciagania samego body to moze i jest to wygodne. a juz szczytem wygody chyba bylby jakis toploader, pas biodrowy i pojemniki na szkla![]()
D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|
Kiedyś w sklepie foto, gdzie pracowałem, mieliśmy Slingshota 100 i OrionTrekkera i z ciekawości przymierzyłem oba. Ten ostatni jest po prostu niezłym, porządnie wykonanym i stabilnym plecakiem, natomiast slingshot nie przypadł mi do gustu, pomimo że na początku podobało mi się to, że nie trzeba go ściągać, żeby wyciągnąć aparat. To dobre rozwiązanie. Jak dla mnie minusem jest stabilność tego plecaka i np. na rowerze już się z nim nie pojeździ za bardzo, jeśli jednak kupi go ktoś do łażenia po mieście to chyba nie będzie zawiedziony. No i lepiej kupić 200, bo 100 jest za mały i nic tam się nie zmieści![]()
The pięćdziesiąt
Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.
Jak juz tu wspomniano, dobry bylby jakis Toploader, jednak noszenie go w plecaku - wierz mi - nie jest zbyt wygodne. Czasami, zeby nie ciagnac ze soba wszystkich "gratow", pakuje korpus ze standardowym zoomem do zwyklej torby typu "kabura", a pozniej calosc do plecaka. Do tego pare innych "niezbednych" rzeczy i plecak wyglada tak, jakbym upchal w nim wielka puchowa koldreZamieszczone przez LadyDi
![]()
[ Dodano: Wto 01 Sie, 2006 08:16 ]
dokladnieZamieszczone przez Koza_K
obecnie w mojej 4AW jest troche ciasno, a tuz po zakupie bylo jeszcze sporo miejsca
![]()
zatem, jak cos kupowac, to z odpowiednim zapasem
![]()
![]()
[ Dodano: Wto 01 Sie, 2006 08:27 ]
a tak wogole, to proponuje przeniesc watek![]()
Baw się świetnie absolutnie bez powodu.
Przeczytalem ten temat i dzisiaj zamowilem: Lowepro nova 3 aw. Mam D50 +18-55 i 55-200.
chociaz na razie nie zamierzam wiecej obiektywow kupowac (zawsze tak sie mowi :P ).
.
BTW.
Bo do d50 mi dorzucaja torbe nikonowska.
Ale jedyne co o niej wiem to jak wyglada :')
nie moge nigdzie znalezc co miesci :3
mozecie napisac?
Kyo moja nikonowska - od d50 miesci body + N18-70 + ladowarke pare plyt cd instrukcje i pare ksiazeczekpojemnta torba ale bezadziejnie wykonana w srodku - jakies wlochate cos... lepsze byloby sliskie bo nie zostawialoby kurzu itd.
Dzieki za informacje :]
moze to moher...
wiesz
kraj to obyczaj :')))
ale jesli to na poczatek to ujdzie torba. Ja na razie ja mam i nei zmienie bo nie mam duzo obiektywow. Mam tylko 18-70 wiec na razie styka jesli kupie jakies tele i bedzie malo miejsca, zmienie...ale serio fajna torebeczka
) chcesz, mam znajomego ma na sprzedaz za 5 dyszek nowke.
Skontaktuj się z nami