jakosc obrazowania jest korzystniejsza dla d70 niz d80, a to za sprawa pixeli napakowanych na te sama matryce. w d70 jest tych mpx o 4mln mniej, a co za tym idzie sa one wieksze i dlatego obrazek z d70 bedzie wygladal super w porownaniu z d80 przy wartosciach f od 11 d0 22. robilem kiedys porownanie ze znajomym. to samo szklo, aparaty ustawione na statywach, f/16 - wyszlo na to, ze d80 przy takich wartosciach f zaczyna mydlic...
kilka dni temu robilem wydruki w formacie 40x60cm z D70 i z D300 - nikt nie jest w stanie stwierdzic, ktore zdjecie bylo robiona jakim aparatem![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami