Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: D70 na D80

  1. #31

    Domyślnie

    jakosc obrazowania jest korzystniejsza dla d70 niz d80, a to za sprawa pixeli napakowanych na te sama matryce. w d70 jest tych mpx o 4mln mniej, a co za tym idzie sa one wieksze i dlatego obrazek z d70 bedzie wygladal super w porownaniu z d80 przy wartosciach f od 11 d0 22. robilem kiedys porownanie ze znajomym. to samo szklo, aparaty ustawione na statywach, f/16 - wyszlo na to, ze d80 przy takich wartosciach f zaczyna mydlic...
    kilka dni temu robilem wydruki w formacie 40x60cm z D70 i z D300 - nikt nie jest w stanie stwierdzic, ktore zdjecie bylo robiona jakim aparatem

  2. #32

    Domyślnie

    witam wszystkim dziekuje, jak widac na podpisie sprzedaje D70.

    Ja nie uleglem pokusie 10 MP i wiem ze jakos zdjec nie bedzie sie roznic, ale przekonuje mnie jasniejszy wizjer, wyswietlacz, polskie menu i bede mial gwarancje ( poza tym ta d80 ma 5 tys przebiegu )

    a kart SD w tej chwili sa bardzo tanie

    pozdrawiam
    i dziekuje
    N D80 | N 18-70 f3.5-4.5 | S 70-300 f4-5.6 Macro| N 50 f1.8 | Samyang 8mm | N SB-600 |
    Galeria Zapraszam do ogladania i komentowania

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •