Witam. Mam taki dylemat. Mam okazje przesiasc sie z d70 na d80 za niewielkie pieniadze.

Mysle ze warto. Porownuje teraz te dwa aparaty i stwierdzam ze d80 ma

wieksza matryca
jasniejszy wizjer
szybszy AF
11 pol AF
polskie menu
wiekszy lcd
mniej szumi od d70

jest jeszcze cos ?

Pozdrawiam