Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 101
  1. #11

    Domyślnie

    To nie jest takie proste, nie dostanę zwrotu gotówki – kupione na raty. Pewnie bym skorzystał. Poza tym to w serwisie podobno mają wymienić na inną sztukę, jak się potwierdzą moje spostrzeżenia. Jest nadzieja że będzie ok Pożyjemy zobaczymy co z tego będzie.
    NIKON

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Patrykok Zobacz posta
    Co do sklepu, to chyba nie warto pisać, jest to duża sieć. To nie wina sprzedającego a produkującego, że takie babole wypuszczają. Mam nadzieję, że w końcu trafi mi się taki egzemplarz, który mógłbym w końcu wychwalać.
    babole mogą zdarzyć (i zdarzają) się wszystkim, kwestia że nieuczciwi ludzie poza oficjalnym obiegiem wprowadzają takie babole do obrotu (pewnie i do oficjalnego też im się to udaje wprowadzić przy pomocy innych nieuczciwych) i potem trafia klient na taką partię i 4 szt pod rząd trefne....
    Owszem babol może się zdażyć także w oficjalnym "nie kombinowanym" obiegu sprzętu, ale odsetek zapewne jest tak niski ze trafienie 4 szt przez 1 klienta zapewne nie jest możliwa.

  3. #13

    Domyślnie

    Mój przed świętami trafił do serwisu - dziwne skoszenie, które ujawniło się na D700 (w D300 ledwo łapało się w zakres pola widzenia). Po dysku walają się sample z kilku innych sztuk tego szkła - także z wadami optycznymi - wyłapanymi w D300.
    Trzymam kciuki za twój obiektyw. Za swój także.

  4. #14

    Domyślnie

    Moje pytanie do zadowolonych użytkowników:
    jak pracuje pierścień ogniskowania, czy ma jakiś nierówny opór podczas kręcenia, dźwięk itd.?
    jak pracuje AF, czy czasami coś w mim stuknie podczas ustawiania ostrości itd.?
    jak z ostrością na brzegu kadru z d700 i ogólnie 2.8 kontra np. F4,0 itd?
    NIKON

  5. #15
    Oszczędny w słowach Awatar malizna
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Posty
    181

    Domyślnie

    Wszystko pracuje jak na lezy, jest opor przy kreceniu ale standardowy, na brzegu jest oki, nie ma za duzej roznicy miedzy 2,8 a 4

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malizna Zobacz posta
    Wszystko pracuje jak na lezy, jest opor przy kreceniu ale standardowy, na brzegu jest oki, nie ma za duzej roznicy miedzy 2,8 a 4
    Dokładnie !
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  7. #17

    Domyślnie

    A może to jest efekt gromadzenia obiektywów felernych i ostro macanych, których nikt nie chce kupić. Z wypowiedzi autora wątku wywnioskowałem, że to pewnie jakaś duża sieć handlowa (może się mylę). Jak się tego sprzeda kilka setek, to te kilka sztuk z różnych zwrotów i macań wystawowych też jest. Jak wyrzucą na śmietnik, to starcą, więc próbują to wcisnąć na zasadzie, może ktoś weźmie. Wiadomo, że ceny pójdą w górę, czyli mało kto sprzedaje dziś pełnowartościowe szkła - woli trochę przetrzymać. Może dlatego takie nagromadzenie tych felernych. Może testujesz wszystko, co wróciło od różnych klientów.
    Jacek

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JK Zobacz posta
    A może to jest efekt gromadzenia obiektywów felernych i ostro macanych, których nikt nie chce kupić. Z wypowiedzi autora wątku wywnioskowałem, że to pewnie jakaś duża sieć handlowa (może się mylę). Jak się tego sprzeda kilka setek, to te kilka sztuk z różnych zwrotów i macań wystawowych też jest. Jak wyrzucą na śmietnik, to starcą, więc próbują to wcisnąć na zasadzie, może ktoś weźmie. Wiadomo, że ceny pójdą w górę, czyli mało kto sprzedaje dziś pełnowartościowe szkła - woli trochę przetrzymać. Może dlatego takie nagromadzenie tych felernych. Może testujesz wszystko, co wróciło od różnych klientów.
    Też tak myślę.
    NIKON

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin_gda Zobacz posta
    Mój przed świętami trafił do serwisu - dziwne skoszenie, które ujawniło się na D700 (w D300 ledwo łapało się w zakres pola widzenia). Po dysku walają się sample z kilku innych sztuk tego szkła - także z wadami optycznymi - wyłapanymi w D300.
    Trzymam kciuki za twój obiektyw. Za swój także.
    Spoko - wymienią między Wami te obiektywy i reklamowana wada zniknie. Za to pojawi się inna.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glenio Zobacz posta
    Spoko - wymienią między Wami te obiektywy i reklamowana wada zniknie. Za to pojawi się inna.
    Ale nam dobrze życzysz Może zrobimy wątek z nr seryjnymi wadliwego sprzętu
    Każdy będzie mógł sobie sprawdzić, czy nie ma sprzętu ze zwrotu lub naprawy.
    Ostatnio edytowane przez Patrykok ; 15-01-2009 o 15:41
    NIKON

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •