Close

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 101 do 108 z 108
  1. #101

    Domyślnie

    A wracaj,wracaj....to nie żarty......

    Pzdr
    Andrzej

    Pozdrawiam
    Andrzej.

  2. #102

    Domyślnie

    Musze przyznać że z niekłamaną przyjemnością przeczytałem cały wątek.A jednak coś pod "pod skórką " się dzieje."Starzy,młodzi,mistrzowie,czeladnicy,klaps y w z zbożnym celu,toć to prawie feudalizm.Uznanie Mikie_001 za humanizm i merytoryczność wypowiedzi.

  3. #103

    Arrow

    Cytat Zamieszczone przez Skrzat Zobacz posta
    Przeglądam wątek, czytam ze zrozumieniem, chcę poważnie ustosunkować się do dyskusji ale...............na tę chwilę nie mogę


    ps. wrócę tu na pewno
    Nie mogę tego powiedzieć o sobie, ja niewiele rozumiem. Piszecie takim slangiem jak Indianie Navaho w czasie wojny amerykańsko-japońskiej. Obracałem monitor, ale nic nie pomogło...
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  4. #104
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    krokus66 - napisz czego nie rozumiesz. Może wytłumaczę.

  5. #105

    Smile

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    krokus66 - napisz czego nie rozumiesz. Może wytłumaczę.
    Trochę żartowałem poprzednio, ale teraz na poważnie. To nie jest takie proste. Używacie masę skrótów, rozumiem Was. Podstawowy problem tkwi w tym, że wiele lat bylem w analogu (inna, ale również piękna bajka). Była to zupełnie inna EPOKA. Myślało się trochę inaczej, inne podejście do barw oraz próba zrozumienia dlaczego są takie a nie inne (barwa śniegu o czym piszesz przy innym zdjęciu). PODOBA mi się Wasze kreatywne podejście, aczkolwiek czasami uważam, że przesadzacie trochę z krytyką barw. W analogu dużego wpływu nie mieliśmy. Dlatego ja głównie oceniam: Temat - artystyczne podejście, ujęcie, kompozycja, kadr.
    Do cyfry przymierzam się na poważnie od chwili ukazania się D 200.
    Za chęć pomocy naprawdę jestem Ci bardzo wdzięczny, tym bardziej, że to się rzadko zdarza!!!
    Pozdrawiam Krzysztof.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  6. #106
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krokus66 Zobacz posta
    ja niewiele rozumiem. Piszecie takim slangiem jak Indianie Navaho w czasie wojny amerykańsko-japońskiej
    Cytat Zamieszczone przez krokus66 Zobacz posta
    Używacie masę skrótów, rozumiem Was.
    Teraz to ja nie rozumiem..

  7. #107

    Domyślnie

    Jako profesjonalista (mam D200, 12-24/4, 28-70/2.8, 70-200VR) chciałbym Ci zwrócić uwagę na jedną rzecz... Mianowicie kompozycja. Pierwsze zdjęcie ma niesamowity potencjał, ja jednak bym tam wrócił i spróbował delikatnie przesunąć tył tej taksówki ku osi jezdni. Wtedy zdjęcie zyskałoby dodatkowy tragizm. Mógłbyś ukazać rozbite wnętrze tego potwora. Jego serce. Takie... krwawiące... Przemyśl, wyciągnij wnioski... dzisiaj daję 4 gwiazdki a mogłoby byc 5.

  8. #108

    Domyślnie

    ech... ten wątek jest zdecydowanie za długi . Ja protestuję a poza tym 2 jest ładniejsza i bardziej krajobrazowa

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •