Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Oj, też mi problem - podpal tę stodołę i światła będziesz miał pod dostatkiem. I będą się niestandardowo i żwawo ruszać.
    Krzysztof Paszkiewicz

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Oj, też mi problem - podpal tę stodołę i światła będziesz miał pod dostatkiem. I będą się niestandardowo i żwawo ruszać.
    rotfl .. nic tylko do cytatow .. swoja droga jakby co to znam dobrego pirotechnika ... jak pan mlody nie chce spalic stodoly to wystarczy ze zainwestuej odpowiednio i bedzie mial wybuchowa sesje

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    rotfl .. nic tylko do cytatow .. swoja droga jakby co to znam dobrego pirotechnika ... jak pan mlody nie chce spalic stodoly to wystarczy ze zainwestuej odpowiednio i bedzie mial wybuchowa sesje
    Też go znam, o ile to ten z Wieliczki.
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Oj, też mi problem - podpal tę stodołę i światła będziesz miał pod dostatkiem. I będą się niestandardowo i żwawo ruszać.
    To ja poproszę odpowiednio wcześniej o info, przy okazji może bym coś strzelił do mojego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •