Ładne kolory i dobry klimat zdjęcia. Podoba mi się
Szukaj
Ładne kolory i dobry klimat zdjęcia. Podoba mi się
Super miejsce, super zdjęcie i w ogóle wszystko super
kulten, jak zwykle mnie dobijasz, niech no ja tylko dorwę cztery kółka i jakiś szeroki kąt...
znaczy się - bardzo ladnie![]()
Dzięki wszystkim za ocenę.
Gosia - mogę się założyć, że na Twoim wybrzeżu też znajdziesz super motywy.
Skontaktuj się z nami