Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: album 20*30

  1. #1

    Domyślnie album 20*30

    Kupiłem na aukcji allegro bardzo ładny album Walthera, jednak podane wymiary albumu: wysokość 35,5 cm, szerokość 32,5 cm nie dotyczyły kart.
    Niestety nie zmieszczę na nich zdjęć 30,5cm x 20,0cm, o czym przekonałem się już po zerwaniu folii i przyłożeniu do kart fotografi.
    Czy sprzedwca ma obowiązek w tej sytuacji zwrócić mi pieniądze ??
    Możecie polecić jakiś gustowny album tak dużych rozmiarów, by pomieścił zdjęcia 20*30 ??

  2. #2

    Domyślnie

    moim skromnym zdaniem nie masz co liczyc na zwrot pieniążków. W opisie wyrażnie jest napisame:Wymiary albumu: wysokość 35,5 cm, szerokość 32,5 cm. Sprzedawca powie Ci ze 'widziałeś' co brałeś. Chyba że dogadasz się o wymianie na album jaki Ci pasuje jeżeli sprzedawca takowy posiada.

    Powodzonka
    Nikon D80/D90/D610 + N24-70 + N80-200 + SB-900
    Kilka moich fotek

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kargulo Zobacz posta
    W opisie wyrażnie jest napisame:Wymiary albumu: wysokość 35,5 cm, szerokość 32,5 cm.
    No tak, ale zwyczajowo podaje się rozmiar kart. Można wnioskować, że wymiary odnoszą się właśnie do kart

    ps.na metce pisze format : 30x25,5cm.
    Ostatnio edytowane przez Mont ; 10-01-2009 o 18:27

  4. #4

    Domyślnie

    Jakbyś tego nie rozpakował, to normalnie zwracasz zgodnie z przepisami kupna/sprzedaży towaru przez internet (tzw. na odległość). Po rozpakowaniu możesz jedynie dociąć zdjęcia do rozmiaru kart i cieszyć się albumem .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •