Czyściutka, piękna, bajkowa zima
Bardzo ładnie.
Szukaj
Czyściutka, piękna, bajkowa zima
Bardzo ładnie.
NIKON - system
Czwóreczka to mistrzostwo świata. Tak zgrabnie wypełnia kadr, emanuje spokojem i światłem, że nie moglem oderwać wzroku. Super.
miło ogląda się te foty, aż się chce więcej tej zimy![]()
[I]puszka i szkiełko + radość z fotografowania, chęci wielkie ale czasu zbyt mało...[/I]
Pozdrawiam, Waldas
Skontaktuj się z nami