witam,

rok temu zakupiłem D40x, ale że apetyt rośnie w miarę jedzenia każdy wie
obecnie posiadam standardowy obiektyw 18-55 i dodatkowo obiektyw 55-200 VR

o co mi chodzi

znalazłem do kupienia za 1800zł - rocznego D80 z obiektywem 18-135

planuje zakupić D80, sprzedać D40x z kitowym obiektywem a dodatkowo dokupić szkiełko 50mm f/1.8

pytanie czy na tej całej operacji nie wyjdę jak zabłocki na mydle

pozdrawiam