Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: W morzu chmur

  1. #1

    Domyślnie W morzu chmur

    Zdjęcie popełnione na Ruprechtickým Špičáku, przez bardzo krótką chwilę wschodzące słońce zabarwiło chmury tworząc
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Zapewne klimat był świetny ale wyszło nieostre, i zamydlone a do tego jakiś fioletowy zafarb.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  4. #4

    Domyślnie

    tak, wróć tam jeszcze raz i popraw, to jest nieostra a widać że klimat by;ł niesamoiwity
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  5. #5

    Domyślnie

    Przeżyłem takie chwile wschodów ponad chmurami i wiem jak są piękne i zarazem trudne do fotografowania. Dlatego nie krytykuję. Doradzam jedynie, aby za wszelką cenę znaleźć coś co urozmaici morze chmur.

  6. #6

    Domyślnie

    Lub bardziej wydobyc, jesli jest malo widoczne.

    Pomysl sie podoba.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  7. #7

    Domyślnie

    A wg mnie jest ostro. Bo w końcu zdjęcie wykonał ostry ale tak na poważnie: patrząc na kempke drzew po lewej to jest ona ostra. Krawędź gór oddalonych o ok 6 - 7 km jest juz poza dof. Natomiast dłuższy czas spowodował rozmycie chmur i stąd wrażenie nieostrości. Kolor na plus! A wrócić tam i poprawić - taka duża i wyjątkowa inwersja to rzadkość.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •