Witam, mam pytanie, jaka pogoda jest jak wszyscy wiedzą i stąd moje pytanie. Czy jest sens zabezpieczać jakoś aparat podczas zdjęć na dworze od mrozu? A jak tak to jak ?
Napisze ktoś jakieś rady?
Szukaj
Witam, mam pytanie, jaka pogoda jest jak wszyscy wiedzą i stąd moje pytanie. Czy jest sens zabezpieczać jakoś aparat podczas zdjęć na dworze od mrozu? A jak tak to jak ?
Napisze ktoś jakieś rady?
Ostatnio edytowane przez kronos28 ; 08-01-2009 o 11:46 Powód: ort
Skontaktuj się z nami