Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Prorok78 Zobacz posta
    a skad mozna wziac bete siodemki?? Na stronach MS nie ma...
    Z wszelkiej maści torrentów. Wolę poczekać na wersję finalną. System operacyjny ma mi zapewniać stabilną i pewną pracę, a beta mi tego zagwarantować nie może. Więc póki co bardziej szykuję się na przesiadkę z Fedory 8 na 10...
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n Zobacz posta
    bajery ciągle można wyłączyć
    Chciałbym doczekać chwili, kiedy te bajery trzeba będzie włączać, jeśli komuś ich będzie brakować. Jak naciskam F3 żeby wyszukać jakiś plik (inna sprawa że win ma problemy z wyszukiwaniem...) i jak widzę tego ...eee pieska, to mi ciśnienie skacze chociaż generalnie lubię psy...
    Infantylność oprogramowania rośnie logarytmicznie w stosunku do wzrostu infantylności użytkowników... sic.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fenek Zobacz posta
    Z wszelkiej maści torrentów.
    Zdecydowanie odradzam korzystania z torrentów przy ściąganiu wersji systemu, bo to zwykle strzał samobójczy.

    Takie systemy zwykle są spreparowane, a co to oznacza, to chyba każdy wie.

    Poza tym, to jeszcze wczesna beta.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  4. #14

    Domyślnie

    Dokładnie również nie polecam bety z mało pewnych źródeł.

  5. #15

    Domyślnie

    Do XP polecam programik nlite a do Visty vlite, można spreparować system samemu.
    Używam XP i po przejechaniu instalki nlite zostało 280MB, system chodzi jak żyleta
    Vistę można zmieścić w 700MB

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez verus Zobacz posta
    Do XP polecam programik nlite a do Visty vlite, można spreparować system samemu.
    Używam XP i po przejechaniu instalki nlite zostało 280MB, system chodzi jak żyleta
    Vistę można zmieścić w 700MB
    Dobrze prawisz, kastrować, kastrować i jeszcze raz kastrować, bo Bill nawrzucał śmieci i ciągną się one niczym ogon.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #17

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n Zobacz posta
    Akustyk - Windows 7 jest zoptymalizowany i to bardzo - osobiście jestem zaskoczony zarządzaniem energią.
    moze nazwijmy rzecz po imieniu, zamiast odwracac kota ogonem: to po prostu XP/Vista sa zachlewione

    przy czym, ja tu nie mam zbyt wielu zludzen. pisze to z sluzbowego laptopa HP (<odglos wymiotu>),
    w ktorym goly, firmowo zainstalowany system, ma nasrane 50 bog wie jakich procesow, ktore zzeraja
    dobre 0,5GB pamieci. ja wiem, ze to jest HP, a ta firma stawia sobie za punkt honoru takie obsranie
    swoich produktow kretynskimi aplikacjami, zeby sprzet chodzil duzo ponizej mozliwosci... ale inni
    producenci, nawet jesli sa bardziej "ascetyczni", to jednak nadal przeginaja z ciapaniem Wind.

    skutek jest taki, ze chocby i MS bog wie co zrobil z kolejnym kernelem, to o ile sobie kompa sam sprytnie
    nie spreparujesz z wlasnej instalki Windy, to chocby skaly sraly, bedzie chodzil mulascie. a ze w korporacjach
    nie ma czasu na amory i turlanie sie recznie z kazdym kompem, to nie musze mowic

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n Zobacz posta
    Temperatura procesora na moim laptopie na XP to średnio 52 stopnie, na Vista 63 stopnie a na w7 48 stopni, a mam nadzieję że skoro osiągnęli już zmiany funkcjonalne to teraz będą optymalizować wykorzystanie zasobów.
    bajery ciągle można wyłączyć
    to ja moze przeredaguje... ciesze sie, ze MS prawidlowo zaimplementowal kernel pod mozliwosci nowych
    procesorow. nadal jednak jestem daleki od szalu, bo to uwazam raczej za naturalna kolej rzeczy. bynajmniej
    oczekiwalbym od systemu wypuszczanego w 2009 roku, zeby uwzglednial wmogi procesorow
    energooszczednych

    szkopul w tym, ze z optymalizacja jest troche jak z ciastkiem - albo sie zjadlo ciastko albo sie ma ciastko.
    jak optymalizujesz pod netbooki, to mozliwosci szybkich, wydajnych stacji z duza iloscia pamieci nie beda
    dobrze wykorzystywane. Ameryki nie odkryje jak napisze, ze RAM jest szybszy od dyskow i mozna dzieki
    niemu mocno przyspieszyc I/O.

    pozyjemy, zobaczymy. nie mam naboznego stosunku do systemu operacyjnego, bo to ma udzwignac
    Lightrooma, Mozille i foobara. a jak on sie nazywa, to mi dynda i powiewa, byle dal normalnie pracowac

  9. #19

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jendryn Zobacz posta
    Moje zdanie było podobne , leciałem na xpeku 6 lat, kupiłem lapa z vista - wypieprzyłem od razu. Jednak po roku zdecydowałem się ponownie na viste już z sp1 i .... jestem bardzo zadowolony.
    Vistę mam na laptopie od premiery. Nie było problemów z wyjątkiem programu Epsona do drukowania na CD bo się leniom z Epsona nie chciało za darmo udostępnić wersji pod Vistę. Opierdzieliłem ich ostatnio i mają przysłać nowszą wersję
    Pod koniec roku przeszedłem chwilowo na XP i zaczęły się problemy z PS CS3, oprogramowaniem Nikona oraz z kilkoma innymi programami.
    Bardzo szybko wróciłem do Visty.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •