Witam,
Fotografią zajmuję się od nie dawna. W kręgu moich zainteresowań przede wszystkim istnieją zdjęcie portretowe i plener w związku z czym mam pytanie, co jest bardziej uniwersalne, statyw czy monopod? Nadmieniam, że póki co korzystam ze szkiełek stało-ogniskowych bez stabilizacji.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami