Czy ma ktoś może taki i może się podzielić wrażeniami?
Zaczynam rozglądać się za statywem do d200. Ze statywem chciałbym przemieszczać się pieszo lub na rowerze. Ma być solidny, ale jak najlżejszy, wysoki po rozłożeniu ale jak najkrótszy po złożeniu. Dobrze by było żeby była możliwość robienia zdjęć z niskiego poziomu.
Czy statywy carbon są trwałe i stabilne?
Czy max 153mm po rozłożeniu to jest wysokość bez głowicy?
Jaką funkcjonalną głowicę polecacie?
Pod uwagę biorę również takie mniej mobilne rozwiązanie
http://deltaoptical.pl/deltasklep/sh...&PHPSESSID=280
Czy poziomice jak na zdjęciu są w zestawie czy to się dokupuje a może to inna głowica?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami