Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Statyw Slik PRO 714CF II - carbon

    Czy ma ktoś może taki i może się podzielić wrażeniami?

    Zaczynam rozglądać się za statywem do d200. Ze statywem chciałbym przemieszczać się pieszo lub na rowerze. Ma być solidny, ale jak najlżejszy, wysoki po rozłożeniu ale jak najkrótszy po złożeniu. Dobrze by było żeby była możliwość robienia zdjęć z niskiego poziomu.

    Czy statywy carbon są trwałe i stabilne?
    Czy max 153mm po rozłożeniu to jest wysokość bez głowicy?
    Jaką funkcjonalną głowicę polecacie?

    Pod uwagę biorę również takie mniej mobilne rozwiązanie

    http://deltaoptical.pl/deltasklep/sh...&PHPSESSID=280
    Czy poziomice jak na zdjęciu są w zestawie czy to się dokupuje a może to inna głowica?
    Ostatnio edytowane przez Martix ; 04-01-2009 o 21:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •