Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie zimową porą....

    trochę lata - Zakynthos (albumowo-poglądowo)..

    1 nie zawsze była idealna pogoda

    2 wybrzeże - miejscowość Alikes/Alykanas

    3 wciąż rejon Alikes

    4

    5 blue caves

    6 shipwreck

    7 i dwie fotki z najbliższej Zakynthos - Kephalonii

    8


    9 ... a piwko pili...

    10

    11. pumpkin

    12 i stock - ten mały w środku z dużym brzuchem

    fotki proszę potraktować poglądowo - rozrywkowo. Gdyby ktoś się wybierał w tenże rejon służę informacjami i innymi zdjęciami.

    P.S.
    pinio - jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za filterek

    EDIT. Zdjęcia 4, 8, 10 były źle pobrane z serwera, zostały usuniete. Czy inne to nie wiem, nie znam tych miejsc ani osób.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 18-01-2023 o 00:13

  2. #2

    Domyślnie

    Przyjemnie się ogląda bo...rozgrzewa U nas zimno i albo trzeba czekać na lato, albo pakowac sie do samolotu
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  3. #3

    Talking

    Bardzo Fajne zdjęcia
    a co do nr 1 to tyle chmur na niebie to jest jakiś skandal ja bym żądał jakiegoś zadośćuczynienia
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    Bardzo Fajne zdjęcia
    a co do nr 1 to tyle chmur na niebie to jest jakiś skandal ja bym żądał jakiegoś zadośćuczynienia
    To jakieś.....nieporozumienie lub....prowokacja....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    To jakieś.....nieporozumienie lub....prowokacja....
    To jest jakiś SPISEK za tym wszystkim stoją ONI. ONI winni są wszystkiemu
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  6. #6

    Domyślnie

    Nr 6. Nie dało się przepędzić tej gawiedzi, razem z tą motorówką ? Jakby to miodnie wyglądało, ta kupa rdzy sama, na tle klifu i jeszcze o poranku. Ach.
    Fajne miejsce.
    D90 + N35/2 + N50/1.8 + N18-200 VR + T12-24; SB-800, SU-800; NX100 + 20-50 + 20/2.8; cokin
    moja galeria: http://fotogalerie.pl/galeria/galeria_piotrw

  7. #7

    Domyślnie

    niestety - to chyba najbardziej popularne miejsce na zakynthos, dostęp tylko z morza. A ludzi na fotce naprawde jest niewiele - tam naprawdę bywa tłoczno
    z góry wygląda to tak - zdjęcie z internetu.

  8. #8

    Domyślnie

    Zaintrygowała mnie 8. Kojarzy mi się z Google Maps.Wartość emocjonalna fotek wzrośnie za 15 lat.Miła pamiątka.

  9. #9
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Przykro mi ale mi zupełnie nie podobają się te zdjęcia, nic nie wyróżnia ich od zwykłych wakacyjnych zdjęć z albumu przeciętnej rodziny.

  10. #10

    Domyślnie

    bo nie ma wyróżniać - chciałem Wam wrzucic trochę lata w środku zimy. Albumowego lata. Nie było założeniem tego watku wymieść fotami. A jedynie pokazać coś ciepłego i wartego odwiedzenia Ot co

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •