Witajcie! ;(
Mam już tego dosyć. Nie mogę wyczyścić matrycy. Kupiłem sobie już nawet ten Izopropanol, waciki i gruszke i nic...
Izopropanol powoduje smugi na matrycy (czy tam na tym filtrze) i tak dalej i tak dalej...
Nie mogę wyczyścić matrycy...albo plamki, albo włoski eh. Nie stać mnie zbytnio na tego greencleanera. Ma ktoś jakiś pomysł / jakąś rade jak to wyczyścić?
Niżej dwa zdjęcia z F20 i F36.
http://misieek.net/DSC_0656.JPG F/36
http://misieek.net/DSC_0657.JPG F/20
Na zdjeciach które robie nie może być widoczny brud ;/
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami