Close

Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 214
  1. #11

    Domyślnie

    na tej stronie nie ma profili.. jest tylko podany przykład jak to zrobić. Ja będę dziś walczył z tym tematem.
    w Instrukcji wyraźnie napisane że można wgrac profile, więc trzeba powalczyć. A ponieważ od kilku dni szukam odpowiedzi w sieci na ten problem, postanowiłem się z Wami podzielić informacjami.
    PS. jednemu się udało wgrać profile.
    D90 Nikkory, Tokina, Hoya, SanDiski i DENONY

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ceekay78 Zobacz posta
    na tej stronie nie ma profili.. jest tylko podany przykład jak to zrobić. Ja będę dziś walczył z tym tematem.
    w Instrukcji wyraźnie napisane że można wgrac profile, więc trzeba powalczyć. A ponieważ od kilku dni szukam odpowiedzi w sieci na ten problem, postanowiłem się z Wami podzielić informacjami.
    PS. jednemu się udało wgrać profile.
    Jest podany link do pliku archive.zip ze strony zshare.net ale niestety nie można nic sciągnąć
    Nikon D7000

  3. #13

    Domyślnie

    No więc, można wgrać do D90 profile!! przy użyciu Picture Control Utility
    I mozna ich mieć 9 tak jak mówi instrukcja

    I sposób opisany w linku wspomnianym przeze mnie wcześniej jest jak najbardziej skuteczny.

    Pozdrawiam.
    D90 Nikkory, Tokina, Hoya, SanDiski i DENONY

  4. #14

    Domyślnie

    Ale skąd tamte pliki wziąć ? Jakbyś mógł je umieścić na Rapidzie na przykład.

  5. #15

    Domyślnie

    podepnę się pod wątek... czy ma ktoś od d2x-a i moglby podeslac na maila - spajki22@o2.pl - dzieki
    FX|N24-70|S50 1.4|Sami14|SB-900|SB-800
    flickr

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikis525 Zobacz posta
    Ale skąd tamte pliki wziąć ? Jakbyś mógł je umieścić na Rapidzie na przykład.
    link do profili: http://wojteh.pl/?page_id=19
    tam są profile ,
    potem wgrywasz do Picture Control Utility w tym programie już masz standardowo profile d2x mode 1, 2 i 3.
    - stamtąd wgrywasz do karty SD. Potem już z karty do aparatu.
    Ostatnio edytowane przez ceekay78 ; 03-01-2009 o 15:56 Powód: nowa myśl :)
    D90 Nikkory, Tokina, Hoya, SanDiski i DENONY

  7. #17

    Domyślnie

    Jakbyś mógł to jakoś obrazkowo zrobić ,bo włączam ten program i nadal nie wiem co i jak, a znowu taka noga w tych sprawach nie jestem

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mikis525 Zobacz posta
    Jakbyś mógł to jakoś obrazkowo zrobić ,bo włączam ten program i nadal nie wiem co i jak, a znowu taka noga w tych sprawach nie jestem
    Wystarczy kliknąć na stronie Poradnik: http://wojteh.pl/?page_id=22
    Nikon D7200 | MB-D15 | Nikkor 85 mm f/1.8 G AF-S | Samyang AE 8 mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye CS | Nikon SB-900

  9. #19

    Domyślnie

    O dzięki Ci Teraz sobie powinienem poradzić

    Pozdro

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ceekay78 Zobacz posta
    link do profili: http://wojteh.pl/?page_id=19
    tam są profile ,
    potem wgrywasz do Picture Control Utility w tym programie już masz standardowo profile d2x mode 1, 2 i 3.
    - stamtąd wgrywasz do karty SD. Potem już z karty do aparatu.
    Wszystko ok z wyjątkiem profili d2x które nie można wgrać do aparatu, nawet jeśli będą one modyfikowane w Picture Control Ut. Aparat ich nie widzi...A szkoda bo to trochę inne kolory...Oczywiście robiąc zdjęcia w NEF można potem w programie je włączyć (te profile). Dla jpg prosto z aparatu ustawienie profili d2x jest niemożliwe. Chyba producent zarezerwował to dla "wyższych" modeli.
    Nikon D7000

Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •