Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Miedza

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotoMichal Zobacz posta
    Wydaje mi się że takie wymuszone te krajobrazy, dla mnie zwykłe zdjęcia.. a starasz się z nich zrobić coś interesującego...
    Przyznam się, że kompletnie nie rozumiem Twojego toku myślenia ? To znaczy, że nie można fotografować już prostych, zwyczajnych rzeczy, szukać uroku gdzieś obok, musi być wiecznie wystrzałowo i fajerwerkowo bo nie rozumiem naprawdę takiego podejścia. To żadne cudo zrobić dobrą fote w niesamowitym miejscu mz. Robię zdjęcia takie jakie lubię i rozumiem, że nie muszą się one podobać, natomiast na pewno nie są one dla mnie wymuszone gdyż każdy spot to dla mnie prawdziwa przyjemność. Tyle w temacie.

  2. #22

    Domyślnie

    "Rozumiem, że chodzi Ci o przycięcie kadru z 1 do kwadratu bez przycinania nieba a jedynie dołu."

    Cos jest na rzeczy...
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  3. #23
    Rozmowny Awatar maddnes
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Bournemouth uk
    Posty
    553

    Domyślnie

    Ja też za numerem 1.
    Jeśli chodzi o kadrowanie to 2 jakoś nie pasuje do tego motywu.
    Ale 1 podoba się

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •