Przyznam się, że kompletnie nie rozumiem Twojego toku myślenia ? To znaczy, że nie można fotografować już prostych, zwyczajnych rzeczy, szukać uroku gdzieś obok, musi być wiecznie wystrzałowo i fajerwerkowo bo nie rozumiem naprawdę takiego podejścia. To żadne cudo zrobić dobrą fote w niesamowitym miejscu mz. Robię zdjęcia takie jakie lubię i rozumiem, że nie muszą się one podobać, natomiast na pewno nie są one dla mnie wymuszone gdyż każdy spot to dla mnie prawdziwa przyjemność. Tyle w temacie.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami