Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie BROTHER DCP-357C - ma ktoś?

    Chcę kupić jakąś niedrogą drukarkę do użytku domowego i moje zainteresowanie skierowane jest na firmę Brother z drukarką BROTHER DCP-357C. Podobno dość tania w użytkowaniu i przyzwoicie drukuje. Ma ktoś drukarkę brothera żeby ewentualnie coś o niej powiedzieć,czy warto - czy dać sobie spokój?
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  2. #2

    Domyślnie

    Mam dwie stare drukarki Brothera (laser HL-1250) , bardzo wytrzymałe , tanie w eksploatacji (w porównaniu do podobnych HP) - drukuje na nich książki , instrukcje itp.
    Więc polecam !

    Do czego będziesz używał tej drukarki , może warto kupić kolorową laserówkę.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mww7 Zobacz posta
    Do czego będziesz używał tej drukarki , może warto kupić kolorową laserówkę.
    Boże uchowaj.W pracy mam kolorowego lasera,owszem wydruki są ok.ale koszty eksploatacyjne potrafią przyprawić o zawał,1600 zł.komplet tonerów.

    Potrzebuję drukarki do wydruków typowo domowo-biurowych w kolorze,drukuję trochę grafik,czasami jakieś zdjęcie.
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  4. #4

    Domyślnie

    Wśród drukarek do 300zł ta drukarka jest chyba najlepszym wyborem biorąc pod uwagę koszty eksploatacji. Niektórzy się nawet śmieją, że wydruk tekstu wychodzi taniej niż na laserówce Oczywiście używając zamienników. Firma Dulin produkuje przyzwoite zamienniki w dobrej cenie. Jakość wydruku jak na drukarkę za 300zł naprawdę dobra, na skaner też nie można narzekać. Zdjęcia drukowane na tym sprzęcie da się oglądać Wady? Brak tuszu jednego koloru uniemożliwia drukowanie, a drugi to duża ilość pochłanianego tuszu na czyszczenie głowic, jednak przy stosowaniu zamienników ten problem przestaje istnieć. Więcej wad nie rozpoznałem Przed świętami kupiłem 2 takie drukarki dla znajomych, są zadowoleni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •