Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: subaru

  1. #1

    Domyślnie subaru

    witam

    kilka fotek, które pewnie kilku użytkowników tego forum widziało - mimo to zamieszczam tu i czekam na komentarze od tych którzy widzą je po raz pierwszy.

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


  2. #2

    Domyślnie

    Bardz przepraszam, ale czy pytasz o fotki czy o to co ma znaczek słynnego Subaru Impreza ?

  3. #3

    Domyślnie

    jak dla mnie bardzo fajne foty, szczególnie 5 i 4 z tym że na piątce występlował bym tą czerwoną tabliczkę na drzwiach, jeśli chodzi o 4 to nie leży mi ten gruz w PD
    pzdr
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mora Zobacz posta
    Bardz przepraszam, ale czy pytasz o fotki czy o to co ma znaczek słynnego Subaru Impreza ?
    "kilka fotek" poddałem ocenie

  5. #5

    Domyślnie

    1. i 2. najlepsze. Jakbyś pociągnął ten klimat który jest na 1. to ogólnie byłoby super. Reszta ok kadrowo etc. ale po prostu nudna. Na 1. ta impreza wygląda jakby stała na początku jakiejś szutrowej drogi i wygląda to super, na reszcie jak stoi na tym chodniku/drodze już nie buduje to takiego klimatu.

    Niemniej ogólnie mi się podoba

  6. #6

    Domyślnie

    bdobre foto ... takie katalogowe >>> jedyny minus to ten gruz ... troszke tu nie pasuje ....
    Nikon D80 l S 17-70 Macro HSM l N 50/1.8 l T 55-200 l SB400 l kilka filtrów i duze checi

  7. #7

    Domyślnie

    Dla mnie 1. i 5. Gruz też mi nie pasi, ale ściany w tle jak najbardziej. Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    pytanie z innej beczki:
    gdzie jest ta miejscówka?

  9. #9

    Domyślnie

    P.M.

    pozdrawiam - to z tobą widzieliśmy sie na japan drift atack

    tito - w krakowie

  10. #10

    Domyślnie

    Podobają mi się foty, brakuje mi tylko troszeczkę jakiegoś blasku Kolorki wydają się być nieco przygaszone.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •