Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Lubin

  1. #1

    Domyślnie Lubin

    Kolejne podejście-dzięki za uwagi i pozdrawiam
    1.
    2.

  2. #2

    Domyślnie

    niestety żadne mi się nie podoba , słabe kadry :
    na jedynce w centrum mamy słupek i czerwony prostokąt
    na dwójce - trochę lepiej ale mewy ucięte
    do tego mamy bardzo brzydką tonacje w/g mnie

  3. #3

    Domyślnie

    na jedynce niekorzystny podział kadru 50/50 dzielony linią horyzontu.......... proponuję 30/70 , na dwójce proponowałbym to samo ,do tego kilka kroków w prawo, obiektyw lekko w lewo i (molo pomost główka- jak to zwał tak zwał) korzystniej wychodziłoby z prawego dolnego rogu

  4. #4

    Domyślnie

    Jedynka trochę ujdzie ale obydwa zdjęcia do poprawki kolorystycznej.
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  5. #5
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Zbyt słabe kadry niestety. Z tą kolorystyką też coś nie tak.

  6. #6

    Domyślnie

    imho zwykłe pstryki...
    kolory i kadry mi nie leżą
    Mamiya + Sony

  7. #7

    Domyślnie

    Pytanie do autora:
    Czy podłogę na jedynce zapaskudziły te same ptaszyska, które widzimy na dwójce?
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •