Szukaj
niestety żadne mi się nie podoba , słabe kadry :
na jedynce w centrum mamy słupek i czerwony prostokąt
na dwójce - trochę lepiej ale mewy ucięte
do tego mamy bardzo brzydką tonacje w/g mnie
na jedynce niekorzystny podział kadru 50/50 dzielony linią horyzontu.......... proponuję 30/70 , na dwójce proponowałbym to samo ,do tego kilka kroków w prawo, obiektyw lekko w lewo i (molo pomost główka- jak to zwał tak zwał) korzystniej wychodziłoby z prawego dolnego rogu
Jedynka trochę ujdzie ale obydwa zdjęcia do poprawki kolorystycznej.
Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30
Zbyt słabe kadry niestety. Z tą kolorystyką też coś nie tak.
imho zwykłe pstryki...
kolory i kadry mi nie leżą
Mamiya + Sony
Pytanie do autora:
Czy podłogę na jedynce zapaskudziły te same ptaszyska, które widzimy na dwójce?
Dxxx Fx Fxx Pxxxx
Skontaktuj się z nami