Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Question Problem z połączeniem d300 ze statywem..

    Kupiłam statyw Tracker 2 z głowicą ph-50. Niestety prostąkątna płytka łącząca statyw z aparatem nie pasuje(?) do Nikona D300. 'Śrubka' na płytce jest za duża. Czy wiecie co w takiej sytuacji mam zrobić? Czy można zmienić płytkę, albo dokupić jakiś element łączący?

  2. #2

    Domyślnie

    Śruba jest za duża - to znaczy, że ma zbyt dużą średnicę czy jest zbyt długa?
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #3

    Domyślnie

    Śruba ma zbyt dużą średnicę...

  4. #4

    Domyślnie

    matko boska...! co to za statyw?

    toz to nawet rosjanie się potrafili dostosować i robili takie jak wszyscy
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Przecież w płytkach od frotki masz wybór co do wielkości gwintu ( średnicy śrubki ), lub w 4 są dwie śrubki do wyboru. Kupując ten statyw trzeba było sprawdzić rodzaj śrubki, może da się wymienić na standard.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kux Zobacz posta
    matko boska...! co to za statyw?
    zdziwiłbyś się gdybyś zobaczył trackera 4. to bardzo solidny statyw, wytrzymały, bardzo dobra budowa. gdyby można było kupić bez głowicy, to już byłby mój. w porównaniu z MF 055XPROB robił zadziwiająco dobre wrażenie
    Mamiya + Sony

  7. #7

    Domyślnie

    Niestety nie miałam pojęcia, że statywy posiadają różne śrubki. Tam gdzie go kupiłam nie ma mowy o profesjonaliźmie. Więc decyzję, podjełam sama i szybko. W takim razie podjadę do sklepu i zobaczę co da się zrobić... Dziękuję za wasze odpowiedzi.

  8. #8

    Red face

    I już po sprawie. Okazało się, że to statywu dodawane są dwie płytki z różną średnicą śrubki. Właściwa dla mnie nie została spakowana, ale czekała na mnie w sklepie. Dziękuję i życzę wszystkim Najlepszego w Nowym Roku 2009!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •