Szukaj
Znów mnie wgniotło.... Im więcej wrzucasz zdjęć z Zeissa tym bardziej ślinię się na to szkiełko![]()
Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30
w moim odczuciu z kolei poprzednie byly duzo lepsze, przy tamtych sie zatrzymalem, ogladalem kilka razy, te juz jakos tak nie dzialaja
Przestan prosze - to juz drugi raz prosze...
śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
Pawel Borowka
<')(((<-( <')(((<-( The deeper I go<')(((<-( The better I get
i tym razem pięknie![]()
D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....
Kolejny świetny set, brakuje już słów, naprawdę miodzio. na 3 i 4 ciągle patrzę![]()
Dwa nikoniki i troszkę szkła, choć chciałbym więcej.
Nieprawdopodobna plastyka zdjęć! No przecież 3 zdjęcie jest niemal trójwymiarowe! Świetne.
Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski
Pięknie!
Znów dobry materiał! Znów gratuluję!
Zdjęciami jestem zachwycony. Zapytam tylko z ciekawości. Będą jakieś widoki z głębią ostrości po horyzont?
Skontaktuj się z nami