Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Etiopia

  1. #1

    Domyślnie Etiopia

    postoj w drodze na poludnie i jedna z tysiecy rodzin


    01

    02

    03

    04

    05

    06

    07

    08

    09

    10
    Road to Manila

  2. #2

    Domyślnie

    Znów mnie wgniotło.... Im więcej wrzucasz zdjęć z Zeissa tym bardziej ślinię się na to szkiełko
    Nikon Z6 III, Nikkor Z 14-24/2.8 S, Nikkor Z 105/2.8 mc S, Viltrox 35/1.2 LAB, Leofoto Ranger LS-254C + LH-30

  3. #3

    Domyślnie

    w moim odczuciu z kolei poprzednie byly duzo lepsze, przy tamtych sie zatrzymalem, ogladalem kilka razy, te juz jakos tak nie dzialaja

  4. #4

    Domyślnie

    Przestan prosze - to juz drugi raz prosze...
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  5. #5

    Domyślnie

    i tym razem pięknie
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  6. #6

    Domyślnie

    Kolejny świetny set, brakuje już słów, naprawdę miodzio. na 3 i 4 ciągle patrzę
    Dwa nikoniki i troszkę szkła, choć chciałbym więcej.

  7. #7

    Domyślnie

    Nieprawdopodobna plastyka zdjęć! No przecież 3 zdjęcie jest niemal trójwymiarowe! Świetne.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  8. #8

  9. #9
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Znów dobry materiał! Znów gratuluję!

  10. #10

    Domyślnie

    Zdjęciami jestem zachwycony. Zapytam tylko z ciekawości. Będą jakieś widoki z głębią ostrości po horyzont?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •