Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie nikon transfer problem

    Witam wszystkich posiadaczy nikonow!! Jestem posiadaczem D60 od 2 miesiecy, mam zainstalowany viewNX i nikon transfer, wszystko jak w instrukcji, a mimo to po podlaczeniu aparatu nic sie nie dzieje (nikon transfer nie wykrywa zadnych plikow). Zdjecia mozna normalnie skopiowac na zasadzie kopiuj/wklej windowsem ktory rozpoznaje aparat poprawnie jako D60.
    Dodam ze mam viste na laptopie vaio i znajdujacy sie w nim czytnik nie rozpoznaje mojej karty sd 2gb 'goodram', ktorej uzywam w aparacie(nie wiem czy to ma jakis zwiazek).
    Dziwi mnie to ze aparat nie imformuje o podlaczeniu do kompa.

    prosze o pomoc!

  2. #2

    Domyślnie

    Zmien w menu parametry USB z M( Mass Storage) na PTP (Picture Transfer Protocol).
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #3

    Domyślnie

    szukalem i nie wiem co mam zmienic, w aparacie tego nie ma

  4. #4

    Domyślnie

    Wybacz, bylem przekonany, ze w D60 jest taka opcja w menu . Znalazlem instrukcje i nie widze zadnej opcji zmiany trybu funcjonowania zlacza USB. Pisza, ze z Vista ma to dzialac. Zobacz, moze jest nowsza wersja Nikon Transfer, albo sprobuj przeinstalowac ta, ktora posiadasz.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #5

    Domyślnie

    Wielkie dzieki za pomoc! dziala, ale nie wiem co pomoglo, bo zmienialem wszystko co sie da: w systemie, w programie, w protokolach usb. Dodam tylko ze ta vista to chyba najwieksza porazka microsoftu, moloch i nic wiecej.
    Musze sie pochwalic tym ze kupilem ostatnio szkielko 18-200 nikona, jedno moge powiedziec - ostrzy bezblednie, - nie jest to szklo z najwyzszej polki, ale jest idealne (pod wzgledem zakresu ogniskowych) dla kogos komu zmiana obiektywow nie przypadla do gustu, w tym i dla mnie.

    Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!
    oby przyszly rok byl rokiem nikona.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •