Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Nowy Sandisk Extreme IV!

    To chyba jakiś wyścig zbrojeń
    http://www.dpreview.com/news/0607/06...kextremeiv.asp
    taka szybka karta?
    kto to wykorzysta?
    FX

  2. #2
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    fajnie...spadną ceny na II i III
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  3. #3

    Domyślnie

    będziesz miał zdjęcie zapisane na karcie zanim jeszcze je zrobisz
    Pozdrawiam Piotr

  4. #4

    Domyślnie

    A pamiętam jak w moim super szybkim wymiataczu doom zadowalał się kilkoma MB z mojej 850 caviara - ehhh.... stary się robię....
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  5. #5

    Domyślnie

    Nic się nie martwcie. Pewnie niedługo pojawią sie aparaty z matrycą 20kpixeli i będą potrzebne takie transfery.
    Po za tym istnieją przecież aparaty średnioformatowe, a oni wciaż narzekają na zbyt małe i wolne karty pamięci.
    Pozdrawiam
    Marcin

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy
    A pamiętam jak w moim super szybkim wymiataczu doom zadowalał się kilkoma MB z mojej 850 caviara - ehhh.... stary się robię....
    tak? a procek 386DX cos ci mowi? z dyskiem twardym 40 MB i 4MB RAMu to bylo cudo
    teraz 1 GB RAMu mi nie starcza

  7. #7

    Domyślnie

    vuki, a xt pamietasz fdd 5,25 cala, dysk twardy 40 MB , monitor CGA to byl wypas hehe gralem na tym w gierke stunt rod
    potem 286 16 mhz bez pamieci extendet hehe
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  8. #8

    Domyślnie

    a pamiętacie wogóle taśmy perforowane jako nośniki danych?
    FX

  9. #9

    Domyślnie

    A stosy kart perforowanych?
    Kto to wykorzysta? Na pewno nie szczęśliwy posiadacz D70.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  10. #10
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 140

    Domyślnie

    mały OT się robi ale przyłącze się do niego...
    wspominacie dawne komputerki...ja miałem długi czas Amige 600...ile ja przed tym życia spędziłem..ech...miała czytnik kart pamięci no i normalnych dyskietek 3,5"
    wtedy się grało i grało na takim sprzęcie..a teraz przed każdom nazwą podzespołu przedrostek GIGA albo nawet TERA [giga x 1024] i niektórym nie starcza...szkoda old skoolowego sprzętu...EOT

    faktycznie..mogą spaść ceny II i III..w sumie bym się zaopatrzył w 2x 1GB Ex III
    to są chyba najlepsiejsze karty...moim skromnym zdaniem
    instagram.com/darkroomnightlife

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •