Witam.!
Mam 15 lat i zaczynam zabawe z aparatem a dokladnie z lustrzankami cyfrowymi.!
Chodze po sklepach gadniajac za jak najleszpymi ofertami 2 modeli Nikona D40 i D60.!
Pytajac sie w sklepie doradcow Mowiono ze D60 ma 9polowy AF i to jest jeden z wiekszych plusow d60 jednakze niekotrzy mowili ze ma taki sam AF jak D40 czyli 3 polowy.!
Wiadomo Nikod D60 powinien byc lepszy od D40 jedna za cene rozniaca te modele mozna kupic juz niezle szkielko badz lampe i czy warto dac wiecej za d60?.!d40 oferuja u nas od 1000-1100 zl [to takie najlepsze ceny w moim regionie] d 60 od 1600zl.!czy warto dac 500 zl wiecej czy moze jednak sie nie oplaca?Prosze o pomoc i przepraszam ale niestety takiego postu porownujac cenowo i technicznie tych 2 modeli nie znalazlem .! Jeszcze raz prosze o wyrazenie swojej opini i doradzeniu jak najlepiej
Przemek_4 Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami