Witam
D90tka już w domciu, czyli potrzebuję coś na narty, żeby ją przewieźć ... Będzie do niej podpięte 70-300 VR lub 18-105 VR. Dobrze by było ,żeby było miejsce na Sabinkę i 2 akku . Chcę popykać troszkę fotek podczas zjazdów, a wożenie aparatu na szyi troszku ryzykowne może być, znowu torba nie wygodna. Nie chcę też kupować ogromnego wora, ma być bezpieczny, wytrzymały i trudny do obrobienia... Patrzyłem na Lowepro, przeważnie na Allegro, ale nie wiem co wybrać. Czy ktoś z was mógłby polecić mi jakiś konkretny model ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi![]()
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami