Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar bambo
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Jelcz-Laskowice
    Posty
    3

    Domyślnie Zamienniki aku do D40

    Dzień dobry wszystkim.Mam takie pytanie jak w tytule.Jestem posiadaczem D40 z jednym oryginalnym akumulatorem.Na szanownym Allegro jest full tzw.zamienników w świesznych cenach.Czy jest sens w ogóle sobie nimi głowę zawracać?I jak jest z ich wydajnościami?
    Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc
    Nikon D40 z kitem+Sigma 70-300 DG Macro APO+polar i statyw HAMA+ duuużo chęci

  2. #2
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    667

    Domyślnie

    polecam kupic oryginal nikona jak juz musisz.mialem taki zamiennik i za cholere nie chcial dzialac znaczy nie ladowal sie wcale.moze mialem pecha.
    ...

  3. #3

    Domyślnie

    hama daje na swoją baterie 5 lat gwarancji, więc nie kupujesz w ciemno
    ja jestem zadowolony

  4. #4

    Domyślnie

    Mam akumulatorki Hamy (paluszki) od ok. roku i złego słowa o nich nie mogę powiedzieć... Zamiennik akumulatora do d40 mam z Hong-Kongu (poprzez E-bay), ponad rok, i nie dość że wygląda identycznie jak oryginał, to też tak samo się sprawuje. Nie wiem czy to jest oryginał, czy aż tak idealna podróbka, wiem natomiast napewno, że zapłaciłem ponad 2 razy mniej (wliczając przesyłkę) za coś co działa identycznie jak akumulatorek fabryczny.
    http://pawelwr7.flog.pl/
    D40; N:18-55VR i bez VR, 55-200VR, 50/1,8E; S50-150; SB-400

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar bambo
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Jelcz-Laskowice
    Posty
    3

    Domyślnie

    Właśnie trochę mnie przeraża cena oryginalnych aku.Tym bardziej że z tego co piszecie dobra Hama jest tyle warta co oryginał a kosztuje nawet połowę ceny.Dzięki serdeczne za pomoc.
    Nikon D40 z kitem+Sigma 70-300 DG Macro APO+polar i statyw HAMA+ duuużo chęci

  6. #6

    Domyślnie

    Mam dwa dodatkowe aku Hama i sprawują się pozytywnie , tak że śmiało można zaryzykować tym bardziej przy tak niskich cenach zamienników

  7. #7

    Domyślnie

    a mnie ciekawi jak te podrobki moga miec do 3000 mAh, skoro orginal ma tylko 1000, rozumiem ze jakas tam firma ma lepsze ogniwa i moze dac pojemnosc wieksza o iles tam procent, ale to juz chyba sciema!

  8. #8

    Domyślnie

    bierz hame w komputroniku i tyle, najlepsza opcja jakosc-cena
    Z6, N24-70/4S, N35/1.8S, N50/1.8G, N85/1.8S, FTZ, N70-210/4-5.6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •