Witam czytałem kiedyś u was na forum jak poustawiać D80 ale nie mogę znaleźć tego posta teraz czy możecie mi podpowiedzieć coś ? chciałbym żeby aparat ładnie podkreślał kolory , fotografuję często na dworze. Pozdrawiam