Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie PLK: Anwil Wloclawek - Victoria Gornik

    EDIT - niestety brak zdjęć, linki wygasły, są białe prostokąty. Usunąłem, bo te białe prostokąty się pokazują na pasku ze zdjęciami losowymi. Pracujemy nad rozwiązaniem by się tam takie miniatury nie pokazywały wcale.
    Jeśli macie te zdjęcia to proszę napisać do mnie, wspólnie je damy rade podmienić
    Autorów zdjęć zapraszam do umieszczania fotografii na naszym hostingu.
    Ostatnio edytowane przez Rafał_Sz ; 09-03-2019 o 11:20
    Wiem, że jak więcej wiem to tak naprawdę nic nie wiem.
    Grupa FotoKujawy

  2. #2

    Domyślnie

    Chłopie przesadziłeś z ilością zdjęć, wybierz max z 10 takich the best of the best :P

    Ja tymczasem dodam drobny bonus od siebie :P Tak się pracuje we Włocławku, na bogato


  3. #3

    Domyślnie

    łatwiej się ocenia niż wykonuje ... - jako amator mogę napisać, że chyba na niektórych [np 13 14] czas jest za długi albo ostrość nie taka [nie umiem jeszcze tego sklasyfikować ] i generalnie szum - chyba za dużo go. Ja osobiście preferuję pokazanie walki na boisku i takie mi się bardzo podobają.

    projacek - a któż to na tym zdjęciu jest - adamturek ?
    Pozdrawiam Sum

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sum_MC Zobacz posta
    łatwiej się ocenia niż wykonuje ... - jako amator mogę napisać, że chyba na niektórych [np 13 14] czas jest za długi albo ostrość nie taka [nie umiem jeszcze tego sklasyfikować ] i generalnie szum - chyba za dużo go. Ja osobiście preferuję pokazanie walki na boisku i takie mi się bardzo podobają.

    projacek - a któż to na tym zdjęciu jest - adamturek ?
    Długi czas miałem (1/320) dlatego niektórzy zawodnicy są trochę "zamazani".

    Co do szumu to nie wiem co ostatnio z nim mam. ISO miałem na 1250 i wcześniej nie wychodził, a teraz wychodzi. Po świętach a spokojnie popracuję nad tym.
    Wiem, że jak więcej wiem to tak naprawdę nic nie wiem.
    Grupa FotoKujawy

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez projacek Zobacz posta
    Chłopie przesadziłeś z ilością zdjęć, wybierz max z 10 takich the best of the best :P

    Ja tymczasem dodam drobny bonus od siebie :P Tak się pracuje we Włocławku, na bogato

    Ale mi "dzióbka" strzeliłeś .

    Pozdrawiam
    Wiem, że jak więcej wiem to tak naprawdę nic nie wiem.
    Grupa FotoKujawy

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamturek Zobacz posta
    Długi czas miałem (1/320) dlatego niektórzy zawodnicy są trochę "zamazani".

    Co do szumu to nie wiem co ostatnio z nim mam. ISO miałem na 1250 i wcześniej nie wychodził, a teraz wychodzi. Po świętach a spokojnie popracuję nad tym.
    To mnie zaskoczyłeś, ja miałem ISO 800 albo 1000(już nie pamiętam dokładnie) i czasy 1/400(dłuższe tylko dawałem jak robiłem trenerów, albo kibiców).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •