Szukaj
Lepiej by sie widzialo z normalnym kontrastem.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Hmm, nie bardzo moim zdaniem...Śnieg wpada w róż, ciut mało szczegółów w drzewach. Wiem - chciałeś na siłę zrobić pod słońce. Mnie też się tak zdarza i nie zawsze jest tak jakbym chciał ... pozdrawiam
NIKON
Skontaktuj się z nami