Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: kilka prac

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Glamour'a to ja tu nie widzę . Ogólnie twoje foty cierpią na brak ostrości . Masz widzę dostęp do modelek więc ćwicz , zarówno kadrowanie jak i obróbkę - bo na tym polu poległeś. Te zdjęcia "ratują" bardzo ładne dziewczyny . Sorki za szczerość ale tak to widać MZ.
    N D3 S17-35HSM N50 F1,4 N85 F1,4 N80-200 F2,8 SB800+900

  3. #3

    Domyślnie

    mi sie 10ka podoba za taki troszke 'postindustrialny' klimat i 9ka za kadr ale za kloega powyzej... swietne dziewczyny, zdjecia do poprawy... np reka na 6ce wyglada na 3x wieksza niz jest... no i ostrosc i szum... Probuj dalej - jak to kolega okreslil 'dostep do modelek' to podstawa...
    D300, D200, S5 PRO, Mamiya RZ67 PRO i 645 PROTL, SB600, S24-70, S70-200, S120-400, N50/1.8, Metz 45CL4, Vivi285

  4. #4

    Domyślnie

    dwojka jest tragicznie nieostra, w ogole ta seria w mocnym sloncu to nie nie.. te cienie ostre takie .. w ogole 5 i 6 .. do fotografa nalezy kreowanie kadru, no chyba ze to jest reprotaz.. i nie rozumiem stylu i wizazu jak mozna ubrac taka modelke , krotkie wlosy raczej malo smukla buzia w sukienke z takimi rekawkami poszerzajacymi optycznie jej buzie.. no i do takiej urody to dekolt w serek a nie taki..tak tak.. odpowiedzialnosc za wizaz lezy po Twojej stronie. Odnosnie 7 to juz koledzy powiedzieli, ale zasadniczo to mam wrazenie strasznie niskiej jakosci zdjec. Jakos mi to nie wyglada na subtelna kreske tylko jakies to takie z grubsza przypominajace jakby zdjecia z jakiejs malpki bo ..no ..hmm.. brak mi tu tej dokladnosci, tej ostrosci tego rysowania szkla ... no jakos nie zanadto mi sie to widzi poki co .
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  5. #5

    Smile

    Dziękuje za opinie niebawem pokaże coś lepszego dopracowanego

  6. #6

    Domyślnie

    Ogólnie mało glamourowo, mało ostro, a siódemką to już przekroczyłeś granice dobrego smaku i wyczucia Próbuj dalej, ale w stronę bieguna przeciwnego numerowi 7
    Pozdrawiam, Kuba

  7. #7

    Domyślnie

    nr 7 fo reportaż wprawdzie lepiej tego wykadrować nie mogłem nr 7 porażka zgadzam się tego nie zauważyłem

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowart Zobacz posta
    nr 7 fo reportarz wprawdzie lepiej tego wykadroać niemogłem nr 7 porażka zgadzam się tego nieazuażyłem
    no landy reportaż sliczna czarnula w rozowej poscieli.... - ehhh czemu ja takich reportaży do zrobienia nie dostaje ??
    D300, D200, S5 PRO, Mamiya RZ67 PRO i 645 PROTL, SB600, S24-70, S70-200, S120-400, N50/1.8, Metz 45CL4, Vivi285

  9. #9

    Domyślnie

    kolegom chodziło chyba raczej o nr 6
    pamiętaj o doborze obiektywu o węższym polu widzenia (większej ogniskowej) w celu uniknięcia przerysowań, jak na tej biednej foto nr 6. Zobacz na proporcje poszczególnych części ciała- modelka wygląda, jakby miała ręce co najmniej dwumetrowej długości, a dłoń jest dużo większa od głowy. Wiem że tak nie jest... tylko to Twoja wina, bo zdjęcie robiłeś na 18mm...
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •