Ciekawe światełkoFotka bardzo ładna
![]()
Szukaj
Ciekawe światełkoFotka bardzo ładna
![]()
NIKON
MÓJ FOTOBLOG
dobre -trochę inne od zwyczjowo przez Ciebie pokazywanych (kolorystyka) ale o to chodzi![]()
Piękny kraj, pięknie pokazany kolejny raz. Dzięki![]()
NIKON
To jest pasmo - jak myśle - Sierra Nevada. W zimowych miesiącach jest tam specyficznie ostre i chłodne światło.
Pamietam, ze sam uzywałem filtrów ocieplajacych...
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=71679
A co do zazdrości mieszkańcom tych domków...Tam ugór straszny i generalnie bieda.
I'm not always right, but I'm never wrong...
Zgadza sie, to Sierra Nevada, na polnocny wschod od Malagi.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Wam, Hiszpan, już się w głowie poprzewracało! Ciągle tylko porządne foty dajecie! Widać wyraźnie, że plusy przesłoniły Wam minusy...![]()
LED ZEPPELIN
Skontaktuj się z nami