Sote - wszystkie przy świetle dziennym przy oknieDopiero niedawno zrobiłam blendę samoróbkę ale nie ma mi kto trzymać :/ Trochę ciężko z tym ostrzeniem - duży odrzut zdjęć (i to baaaardzo) ale coś da się wybrać.
Wszystkim bardzo dziękuję za komentarze i widzę że każdy typuje inne zdjęcia ale to bardzo mnie cieszy))))) POZDRAWIAM SERDECZNIE
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami