Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82

Wątek: Byłem w Axalp

  1. #1

    Domyślnie Byłem w Axalp

    Parę moich fotek z Axalp
    1.



    2.



    3.



    4.



    5.



    6.



    7.



    8.



    9.



    10.



    11.



    12.



    13.



    14.



    15.



    16.
    Pewien młody, dobrze zapowiadający się fotograf z Mińska Mazowieckiego odzyskał swoje D3 i rozwija swój talent…… Po wielu miesiącach pilnej nauki został AS-em w SPFL.PL

  2. #2

    Domyślnie

    Ach ta zimowa sceneria, pięknie pięknie a na 7 te strugi po prostu super - wstaw zbliżenie plisss

  3. #3

    Domyślnie

    Ja niestety nie byłem. Fajne zdjęcia, 10 super.
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  4. #4

    Domyślnie

    Podobają mi się zdjęcia z lotniska w Meringen inne też b.dobre ale już trochę
    opatrzyły się Trochę dużo wstawiłeś i szkoda na 5 że nie zmieścił się w całości ten Patrouille Suisse
    /chyba tego bym nie pokazał / ale świetna jest 8 - dla mnie najlepsza


    pozdrawiam
    Arkadiusz Pytlas vel golden

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarS Zobacz posta
    Ach ta zimowa sceneria, pięknie pięknie a na 7 te strugi po prostu super - wstaw zbliżenie plisss
    Proszę

    Pewien młody, dobrze zapowiadający się fotograf z Mińska Mazowieckiego odzyskał swoje D3 i rozwija swój talent…… Po wielu miesiącach pilnej nauki został AS-em w SPFL.PL

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczak Zobacz posta
    Proszę
    Dziękować, piękne, super się ułożyło

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez golden Zobacz posta
    Podobają mi się zdjęcia z lotniska w Meringen inne też b.dobre ale już trochę
    opatrzyły się Trochę dużo wstawiłeś i szkoda na 5 że nie zmieścił się w całości ten Patrouille Suisse
    /chyba tego bym nie pokazał / ale świetna jest 8 - dla mnie najlepsza


    pozdrawiam
    To fakt wystawiłem trochę dużo ale obiecałem Qunie i Deocowi, ze wystawie Axalp, więc od razu poszło więcej niż planowałem .
    5 - Mam również Patrouille Suisse w całości, zostawiłem to ujecie, ponieważ jakoś przypadło mi do gustu . Dodatkowo oglądając fotki Pitera natrafiłem na podobne, więc pomyślałem, że może nie tylko ja tak kadruję
    Pewien młody, dobrze zapowiadający się fotograf z Mińska Mazowieckiego odzyskał swoje D3 i rozwija swój talent…… Po wielu miesiącach pilnej nauki został AS-em w SPFL.PL

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarS Zobacz posta
    Dziękować, piękne, super się ułożyło
    Nie ułożyło się, tylko szwajcar wyrzucił peta i trafił w skrzydło potem się zaczęło dymić i odwołali pokazy
    Pewien młody, dobrze zapowiadający się fotograf z Mińska Mazowieckiego odzyskał swoje D3 i rozwija swój talent…… Po wielu miesiącach pilnej nauki został AS-em w SPFL.PL

  9. #9

    Domyślnie

    zbliżenie bardzo ładne, całość również, osobiście wybieram 3 i 6
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

  10. #10

    Domyślnie

    Długo kazałeś nam czekać na foty z Axalp, ale lepiej późno niż wcale co po niektórzy nic nie pokazali, chyba zapomnieli, że na air show byli .
    Wszystkie fotki ładnie dopieszczone . Mnie podoba się Meiringen pokazane przez Ciebie. 1 wyróżniam, bo nikt na nią nawet nie spojrzy tylko leci w dół a widoczek klasa.

    Pozdrawiam

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •