Witam.
Szanowi Koledzy i Koleżanki proszę o poradę. W wyborze szkiełka.
Mam D80+SB600 i kita 18-55 VR.
W maju szykuje mi się komunia św. u bratanka.
Mam zamiar kupić Nikkor AF 50mm f/1,8D i Nikkor AF-S VR 70-300 mm f/4,5-5,6G IF-ED.
Stałki raczej bedę urzywał w dom. Na przyjeciu.
A zooma przed kościołem i w kościele.
Tagże zastanawiam się nad Nikkor AF-S DX VR 18-200mm f/3,5-5,6G IF-ED.
Tylko że 18-200 kosztuję koło 2 tyś.
A stałka się przyda. Mój fudusz na zakup szkiełka to 2000 PLN
Może mi coś podpowiecie jakie szkiełko kupić. Jakieś do tych celów. A może za dwa tyśaki można kupić jedno a porządne o kturym nie wiem.
Dzieki za pomoc. I przepraszam za błedy i brzydkie pismo.
Pozdrawiam.
Michał![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami