Close

Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 66
  1. #41

    Domyślnie

    te foty sa naprwade zachwycające!

  2. #42

  3. #43

    Domyślnie

    boskie fotki

  4. #44

    Domyślnie

    Seria robi naprawdę niezłe wrażenie. Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia. Światło, kolor i kadry - naprawdę świetne.

  5. #45

    Domyślnie

    A ja lubię wszystkie Twoje fotografie
    Nikon D700 | Nikkor 18-70 | Nikkor 50/1,4 | Nikkor 80-200/2,8 | SB 600

  6. #46

  7. #47

    Domyślnie

    Gratuluję świetnych zdjęć - mój faworyt to śpiące dziecko w chacie bambusowej

  8. #48

  9. #49
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    *****
    Świetne zdjęcia, cudo.
    Zawsze myślałem że fotografowie którzy jeżdżą do egzotycznych krajów i fotografują lokalne twarze wygrywają wyłącznie na egzotyce a nie na jakości zdjęć.
    Bo dlaczego twarze z Kazimierza Dolnego mają być gorsze od podobnych twarzy ze Sri Lanki albo z Bali? Ten sam gatunek ludzki prawda? Dlatego zawsze uważałem że popularność tych egzotycznych zdjęć jest po prostu sztucznie nadmuchana i takie zdjęcia zawsze dołowałem.
    Działo się to do czasu kiedy sam zacząłem do takich krajów jeździć i samemu próbując fotografować tamtych ludzi. Wtedy to się przekonałem jakie to cholerne trudne. Jak bardzo to wymaga umiejętności nawiązywania konktaktu, zachowania respektu dla ich kultur, umiejętności przekonania tych ludzi aby się rozluźnili i pozwolili się fotografować, samemu nie będąc jednocześnie nachalnym i niegrzecznym paparazzi strzelającym zza rogu.
    Te zdjęcia są naturalne, widać że osoby chętnie pozują, że wyglądają autentycznie i czują się komfortowo wobec obiektywu. Są to naprawdę znakomite zdjęcia.

    Chętnie się dowiem jak to robiłeś. Jakich metod używałeś aby ci ludzie Tobie pozowali, jak się z nimi porozumiewałeś.
    Czy możesz się podzielić swoimi doświadczeniami?

  10. #50

    Domyślnie

    Światło pytasz o coś czego nie jestem w stanie opisać ani zdefiniować. Po prostu robię zdjęcia Jedyne co mogę powiedzieć to to że czasem spędzam sporo czasu w jednym miejscu i czekam aż ludzie oswoją sie z moją obecnością. To naprawdę pomaga.

    Dwa ciaśniejsze kadry.

    #29


    #30


Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •