Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66
  1. #21

    Domyślnie

    Klasa zdjęcia, z każdym kolejnym ogląda się coraz ciekawiej, jak bym czytał dobrą ksążkę przygodowo podróżniczą. Połknałem ostatnio Cejrowskiego Rio Anaconda - i te zdjęcia są jak by w klimacie jego książki, tyle ze oczywiście książka opowaida o Ameryce Płd a nie o Indiach. Opisy do zdjęć dodają uroku. O kolorkach, świetle nie wspomnę, zresztą nie wypada mi się o nich wypowiadać od strony technicznej jako amatorowi. Ale zresztą - co tam - dla mnie miut dla oka. Daj coś jeszcze bo chce mi się poczytać twoje zdjęcia.
    Pozdrawiam
    Piotrek

  2. #22

    Domyślnie

    #12
    Dzieci są tak samo szczęśliwe jak wszędzie


  3. #23

    Domyślnie

    2 i 4 dobre - przy czym 4 fenomenalne ... dobre światełko - temat świetnie ujęcty - gratuuję fotki !!
    6(lepsze ujęcie od pierwszego) , 9 , 10 super ... bardzo przyjemnie się na to patrzy .. super doostrzone fotki, kolorystycznie na + ... Czekamy na więcej !!

  4. #24

  5. #25

    Domyślnie

    #14
    Jak to mówią goły ale wesoły


    #15
    Ojciec i syn. Ich dom jako jedyny w wiosce nie jest zbudowany na bambusach. Praktycznie tylko oni nie muszą w monsunie używać łódki.


  6. #26

    Domyślnie

    Bardzo dobre zdjecia. 4 niesamowita, szkoda ze ma te komorke w rece Jako calosc swietne. Z technicznych kwestii, niektore z nich moglyby byc minimalnie bardziej kontrastowe. Kadrowo bardzo ok.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  7. #27

    Domyślnie

    #16
    Pracował przy swoim bambusowym domu gdy go spotkałem. Po chwili zaskoczenia pojawił się przyjazny uśmiech.


  8. #28

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia, pozazdrościć wyprawy i dobrego oka
    Pozdrawiam, Marek
    --------------------------------------
    D90, D50 N17-55 f2.8, N18-70 (na sprzedaż), N70-300 VR, N50f1.8, SB-800

  9. #29

    Domyślnie

    fajnie masz przynajmniej tak to odbieram ze zdjęć ,zazdroszczę ale tylko trochę :P

  10. #30

    Domyślnie

    #17
    Portret z kurą


    #18
    Portret z sikającym chłopcem


Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •