Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Niebo albo fabryka albo lokalna symetria

    Poddaję pod ocenę.

    oko | obiektywy | komputer | lampa | aparat | //kolejność wyraża raczej dążenie niż sprawozdaje dokonania...

  2. #2
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Dół moim zdaniem jest za jasny.
    A ogólnie to bardzo fajny taki lajtowy kaderek.


  3. #3
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    No no, niezłe! Coś z niebem nie do końca mi leży, ale to detal w sumie. Poza tym bardzo fajne zdjęcie, przyznaję.

  4. #4

    Domyślnie

    Kadr jest świetny. Co do tej jasności dołu to chyba bym się przychylił do tej opinii, ale to i tak nie zmienia faktu, że jest bardzo dobrze.

  5. #5

    Domyślnie

    No pewnie,że fajne...
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  6. #6

    Domyślnie

    mi również się podoba, to jedynie ten dół za Piotr_kiem ciut za jasny
    Mateusz Książkiewicz
    Canon & Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    podoba sie (dół troszeczke ciemniej - wystarczy sam budynek )

  8. #8

    Domyślnie

    Elegancko jest. Trochę więcej dołu bym wolał (ale nie tnąc kadr w dół ale na mniejszej ogniskowej).

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo udana fotografia. Mozna by sie przyczepic do obrobki, ale po co Jest dobrze.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez anchel Zobacz posta
    (...) Trochę więcej dołu bym wolał (ale nie tnąc kadr w dół ale na mniejszej ogniskowej).
    Będzie . Pracuję nad tym. Praktycznie codziennie tam jestem w drodze do i z pracy, więc na pewno będzie jeszcze kilka innych wersji tego miejsca.
    oko | obiektywy | komputer | lampa | aparat | //kolejność wyraża raczej dążenie niż sprawozdaje dokonania...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •