Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Warsztaty cyfrowe Canona w Galerii Kazimierz

    byłem dzisiaj, są też jutro. myślałem, że będzie można coś zobaczyć z konkurencji, a tu głównie drukarki.
    jedyne lustro to............350d

    no to zaopatrzony w kartę CF popstrykałem sobie trochę ludu i pogadałem z pracownikami. Dowiedziałem się kilku szczegółów, dosyć ciekawych (wszystkie punkty poniżej to cytaty pracowników Canona z tych warsztatów!)
    1. "Firma Nikon już od jakiegoś czasu nie istnieje w fotografii - teraz robią jakąś elektronikę, ale nie fotograficzną więc proszę się pośpieszyć w zakupie Nikona bo już na rynku są ostatki"
    2. "Najnowsze Sony Alfa to dobra lustrzanka, ale się nią nie bawiłem - poprzednik ponoć znacznie lepszy "
    3. "Bardzo dobry jest ten dodatkowy grip do nikona d70s z wieloma funkcjami i dodatkowymi przyciskami"
    4. "Migawka??? - nie wiem co to takiego" - po czym koleś wziął swój podkoszulek i zaczął czyścić przednie szkło w obiektywie :P

    było jeszcze kilka takich wtop (może dopisze później)- ale ogólnie to naprawdę nie znali się na rzeczy. Wogóle chyba w życiu nie trzymali lustra w ręku. Szkoda, szukałem fachowców a znalazłem deb...
    FX

  2. #2

    Domyślnie

    ...hmmm.
    Bez komentarza

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Ruda Śl/Katowice/Gliwice
    Posty
    217

    Domyślnie

    znam jednego łosia z "kokona"..
    szkoda gadać
    blog
    Pozdrawiam,
    Al

  4. #4

    Domyślnie

    o ja nie wiecie gdzie jeszczez D200 będzie bo jak ostatki to moze szybciej jakiś kredyt hmm...


    dawaj kolejne
    Galeria wspinaczkowa
    Sony A5100 | SEL1650 | Kiedyś: Nikon FX | N24/2.8 | N85/1.8D

  5. #5
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Są ludzie i Canoniarze....


    EDIToczywiscie przepraszam urazonych Canoniarzy ktorzy wypowiedz uznali za chamską i obrazajaca innych uzytkownikow forum, min. Cichego )

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Są ludzie i Canoniarze....
    święta racja!
    ostatnio kolega się chwalił, że "70% dziennikarzy na ostatniej olimpiadzie używało Canona". Powód do dumy, nie???
    Jak mam dla tego wybierać Canona, to dziękuje. hehe

    p.s. Ja mu na to, że 70% Polaków jeździ Fiatami (trochę przesadziłem, ale wiecie o co chodzi)
    FX

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kaleid
    Są ludzie i Canoniarze....
    Powinieneś samokrytycznie dać sobie ostrzeżenie - jest to (posłużę się Twoimi słowami) "chamska wypowiedź względem użytkownikow forum" - np Cichego.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  8. #8
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    To nie jest chamska wypowiedz wobec nikogo, a raczej dosc ironiczne podsumowanie stwierdzen ktore padly wyzej

  9. #9

    Domyślnie

    Myslę, że uzytkownicy Canonow oceniaja Twoja wypowiedź innaczej.
    Poza tym w czym i jak się przejawia to podsumowanie ( wypowiedzi "Nikoniarzy", a nie "Canonierów") i jakie wyciagasz z tego wnioski.
    Trudno sie tu dopatrzyć ironii - raczej to co napisalem wyżej.
    Chyba ze wyznajesz zasadę: mnie wolno drwic ze wszystkich, innym z nikogo, a szczególnie z Ciebie.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

  10. #10

    Domyślnie

    Panowie, już przestańcie. Aż nie przystoi się tu kłócić. Nikt nikogo nie chce obrażać.
    fakt faktem, że do wielu Canoniarzy nie docierają argumenty świadczące o przewadze Nikona, ale vice versa.

    mi akurat chodziło o to że osoby wynajęte przez Canona do tej prezentacji nic nie wiedziały o fotografii!!! ZERO!
    FX

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •