Poszukuję niedrogiego statywu dla Nikona D90 z obiektywem 18-105mm. Ponieważ zależy mi aby był on możliwe jak najmniejszy po złożeniu a wysoki po rozłożeniu zainteresowałem się modelem Velbon Ultra LUX-i L. Jakie jest Wasze zdanie na temat tego modelu ?
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami