Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Tanie plecaki

  1. #1

    Question Tanie plecaki

    Który wybrać mam 4 pretendentów.
    ma się zmieścić D70s + grip podpięta sigma 18-125, 35-70, 70-210 i sabinka 800.

    Fancier WB1626 za 135zł

    podróba Case Logic SLRC4 za 80 ZŁ !! !!

    Trekker Mini za 109 zł

    SafePaq za 119 zł podobny do Trekkera

    Fancier to moje maximum jakie mogę zapłacić. Chodzi o to że plecak ma wyglądać "zwyczajnie" i ma się mieścić dużo sprzętu. Prosze was o poradę co najlepiej kupić ? ? ?

  2. #2

    Domyślnie

    Ta podróba case logic była w bierdonce za 59zł

  3. #3
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Fancier to ma kieszeń na laptopa bodajże, a nie piszesz że ci potrzebna... Poza tym to jest taka "kostka", będziesz wyglądał jak pierwszoklasista z tornistrem, no i zapomnij o zmieszczeniu się do tramwaju...
    Podróba Case Logic jak dla mnie to dziadostwo - nie dltatego że podróba, tylko że strasznie niewygodny dostęp do sprzętu.
    Zostają 2. Obie to podróbki LowePro Mini Trekkera. Ja bym juz chyba doskładał na Mini Trekkera Classic, mozna dostac już za 209 zł bodajże:
    http://fotozakupy.pl/oferta/produkt,3655s,352d
    Bardzo dobry plecak.
    Ale jak nie dasz rady to bierz jedną z jego podróbek.

  4. #4

    Domyślnie

    do trekkera mini daja dwa pokrowce na obiektywy które mozna sobie przypiąć np. do paska i miec szkiełka pod rękom np. na koncercie.

    czyli trekker wygląda najnormalniej?

  5. #5
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Tak

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clostermann Zobacz posta
    Podróba Case Logic jak dla mnie to dziadostwo - nie dltatego że podróba, tylko że strasznie niewygodny dostęp do sprzętu.
    Nie prawdą jest to co piszesz, osobiście posiadam ten plecak, skonfigurowałem sobie go tak, że aparat wyjmuję przez boczną kieszonkę, coś w stylu SS lub fastpacka, wygodniejszy patent niż w plecakach typu Micro Trekker które trzeba każdorazowo zdejmować aby dostać się do sprzętu.

  7. #7
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    Nie prawdą jest to co piszesz...
    Prawdą jest moje osobiste odczucie - ja takiego systemu nie trawię. Miałem to w rękach, próbowałem. Po prostu mi się to nie podoba - i tyle, choć rozumiem że ktoś może mieć odmienną opinię.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clostermann Zobacz posta
    Prawdą jest moje osobiste odczucie - ja takiego systemu nie trawię. Miałem to w rękach, próbowałem. Po prostu mi się to nie podoba - i tyle, choć rozumiem że ktoś może mieć odmienną opinię.
    Użytkuję ten plecak i to nie jest moja opinia tylko fakt sprawdzony empirycznie, a koledze Otiv chyba właśnie o coś takiego chodzi.

  9. #9
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bonthyc Zobacz posta
    Użytkuję ten plecak i to nie jest moja opinia tylko fakt sprawdzony empirycznie, a koledze Otiv chyba właśnie o coś takiego chodzi.
    Nie zabraniam Ci go użytkować.
    Ja użytkuję plecak otwierany w sposób o którym piszesz że jest mniej wygodny. Mi się go używa całkiem wygodnie. Jak najbardziej empiryczne doznanie...
    Wyraziłem swoją opinię, Ty też.
    Peace

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar JacKill
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Okolice Kielc
    Posty
    177

    Domyślnie

    Ja kupiłem go za 29 zł (promocja w Biedronce) oO Za takie śmieszne pieniądze naprawdę przyzwoity plecak

    PS. Bonthyc czy możesz pokazać ta konfigurację przegródek?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •