Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    Jako że dziś do mnie dotarł Classified 200 to może takie pierwsze uwagi:

    Dla mnie jest to bardzo OK - szybko i sprawnie

    (...)

    Z jedynych zastrzeżeń jakie mam to że nie wchodzą mi wszystkie szkła jakie mam w podpisie mam D200 + S150 i pod tym 50/1.8 obok mam D80 + 24-70 a pomiędzy tym i tym body mam S 10-20 - niestety 70-210 już nie wchodzi bo rozpycha całą resztę i wyjmowanie sprzętu staje się problematyczne - problem by znikł gdybym odpiął z D80 grip który sprawia że mały aparat zajmuje w torbie masę miejsca - po prostu staje się kwadratowy i mało ustawny - po zdjęciu gripa spokojnie by 70-210 wszedł a i nawet zamiast S 10-20 + N 70-210 można by tam wsadzić pewnie ze 2 całkiem długie szkiełka albo 1 długie szkło + lampa bo mi miejsca jeszcze zostaje tak faktycznie jeszcze na max lampę która jest generalnie dosyć wąska ale to znów podkreślam - wina zagripienia D80
    Zastanawiam się od dłuższego czasu nad zmianą Slingshota 200AW właśnie nad torbą miejską. Ponieważ interesuje mnie torba na ramię w co mógłbym upchnąć lampę, D300+grip, 14-24, 24-70 (super jeśli wejdzie 70-200 ale ten raczej na podmianę z 14-24 - człowiek to nie wielbłąd ). Zastanawiam się nad Lowerpro Pro Mag II lub Classified 160. Dlatego proszę o opinie. Bo gabarytowo do Slingshot jest podobny do nich, a 70-200 juz nie wchodzi. Więc czy nie warto poszukać miejskiej torby trochę większej?

  2. #22

    Domyślnie

    To myślę że do Classifieda 200 spokojnie wejdzie D300 z gripem + 14-24 + 24-70 + 70-200 a tym bardziej jeśli jak piszesz będziesz brał tylko 2 z 3 szkieł - torba jest na tyle wysoka że mi z N 24-70 czy S 150/2.8 zostaje jeszcze spokojnie miejsca nad puszkami tak że już nie upycham paska po bokach jak w Slingshotcie 200 bo w Slingshotcie 200 było tak że body z N 24-70 dobijało do końca torby a osłona była w osobnej przegródce - to samo z body + S 150/2.8 w Classifiedzie 200 wszystko ma pozakładane osłony (tylko poodwracane) i jak mówię - na wysokość miejsca jeszcze spory zapas

    A slingshota polecam zostawić sobie - na nawet krótki wypad w góry wyjście z torbą na ramię to średni pomysł - ja ostatnio wybyłem tylko ze Slingshotem 200 i zapakowanym w niego D200 + S 10-20 + N 50/1.8 i po powrocie bardzie cieszyłem się że go nie sprzedałęm - to są torby do zupełnie różnych zadań MZ
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  3. #23

    Domyślnie

    wlasnie zakupilem 160ke wchodzi do niej z powodzeniem d90 z podpietym 70-200 + grip i zostaje miejsce na dodatkowe zabawki jak sabinka i jakies szklo jak dla mnie super miejska torba i kompletnie nie rzucajaca sie w oczy - genialny dostep do sprzetu !!!

  4. #24

    Domyślnie

    No to sporo się mieści, jak dla mnie chyba aż za dużo. A macał ktoś 140? Chciałbym do niej zmieścić D90 z Tokiną 50-135 f/2.8 oraz Tamronem 17-50 f/2.8 VC? Wejdzie w kombinacji D90+Tamron i obok Tokina i/lub (ważne czy jest to "i" czy tylko "lub" ) D90+Tokina i obok Tamron? A jakby jeszcze SB600 znalazła swoje miejsce to byłby miód!
    Ostatnio edytowane przez LordYoghurt ; 05-06-2010 o 01:56

  5. #25

    Domyślnie

    odkopie watek, uzywa ktos 200 albo 250? zastanawiam sie tez nad 160, ale nie wiem czy 160 nie bedzie za mala, a 200 znowu juz wygladac jak walizka. ma ktos moze foto z zalozona na sobie 200?
    d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
    wlasne gniotowanko

  6. #26

    Domyślnie

    Mam 250 i jest to wielki torbiel. Trochę idiotycznie człek wygląda z tym na ramieniu. Na pewno nie jest to niewidoczny gadżet, aczkolwiek niekoniecznie przypomina torbę foto.

  7. #27

    Domyślnie

    wlasnie tak patrze na fotki w necie i mimo, ze nie mam skali, to to jednak kawal torby jest. 160 wydaje sie jednak troche mala, a kosztuje i tak ze 450zl. no nic, trzeba bedzie gdzies samemu pomacac, albo graty w reklamowce nosic.
    d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
    wlasne gniotowanko

  8. #28

    Domyślnie

    kupilem 200 aw, narazie jestem zadowolony, wchodzi nawet d300 z gripem i zapietym 70-200 z odwrocona oslona. zobaczymy jak sie sprawdzi w terenie.
    d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
    wlasne gniotowanko

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •