Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Podwieczorek

  1. #1

    Domyślnie Podwieczorek

    Chyba sezon na wiewiórki mamy


    Pozdrawiam.
    D300 S10-20 S30 1.4 N85 1.8 T17-50 2.8 N80-200 2.8

  2. #2
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Za duży kontrast + robiłeś pod światło co zupełnie zniszczyło zdjęcie. Kadr też szwankuje niestety.

  3. #3

    Domyślnie

    Zdjęcie nie jest zniszczone,nie było robione "pod światło" ,ma duży kontrast.....i tyle..
    Zwykłe zdjęcie wiewióra,bez wyszukanej obróbki..
    Pzdr
    Andrzej
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #4

    Domyślnie

    Światło - jak widać po cieniach - jest z lewej, kontrast jak dla mnie może być.
    Tylko ten bałagan w kadrze!!!
    A poza tym - jak dla mnie - lepsze byłoby z "żabiej" perspektywy.
    Pozdro
    D60 VR KIT + N18-55VR + N70-300VR + TC-17E II i trochę gratów.

  5. #5

    Domyślnie

    Tylko ten bałagan w kadrze!!!
    Chciałbyś pozamiatać i skosić trawkę bardziej....?
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •