Chyba sezon na wiewiórki mamy
Pozdrawiam.
Szukaj
Chyba sezon na wiewiórki mamy
Pozdrawiam.
D300 S10-20 S30 1.4 N85 1.8 T17-50 2.8 N80-200 2.8
Za duży kontrast + robiłeś pod światło co zupełnie zniszczyło zdjęcie. Kadr też szwankuje niestety.
Zdjęcie nie jest zniszczone,nie było robione "pod światło" ,ma duży kontrast.....i tyle..
Zwykłe zdjęcie wiewióra,bez wyszukanej obróbki..
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
Światło - jak widać po cieniach - jest z lewej, kontrast jak dla mnie może być.
Tylko ten bałagan w kadrze!!!
A poza tym - jak dla mnie - lepsze byłoby z "żabiej" perspektywy.
Pozdro
D60 VR KIT + N18-55VR + N70-300VR + TC-17E II i trochę gratów.
Chciałbyś pozamiatać i skosić trawkę bardziej....?Tylko ten bałagan w kadrze!!!![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami