Close

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 87
  1. #61

    Domyślnie

    Jest jeszcze opcja D40+18-55 i 55-200mm
    D40+grip+N18-55+N55-200mm+N50mm 1/8D+Tokina AT-X400mm f5.6

  2. #62

    Domyślnie

    hehehehehe nie moge... No i tu wyszlo to, o czym mowilem. totalny brak umiejetnosci przyswajania informacji. Mowa byla o roznych szklach, ale nie znalazlem tam nic o 18-70VR (moze dlatego, ze takowe nie istnieje? hmmmm...).

    No i chcialbym zobaczyc, gdzi i za ile kupisz nowy fabrycznie obiektyw tego typu, zwlaszcza w zestawie z D60.
    Mimo wszystko powodzenia.
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

  3. #63

    Domyślnie

    Myślę że to dobra decyzja i nie przekroczy wiele 2000 a jak dobrze się zakręcisz to sie zmieścisz. Powodzenia.
    Tylko bez VR :P
    D5100//// 18-105VR

  4. #64

    Domyślnie

    dzisiaj w sklepie widziałem d40 z 18-55 a-fs za 989 zł
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez carl00s Zobacz posta
    hehehehehe nie moge... No i tu wyszlo to, o czym mowilem. totalny brak umiejetnosci przyswajania informacji. Mowa byla o roznych szklach, ale nie znalazlem tam nic o 18-70VR (moze dlatego, ze takowe nie istnieje? hmmmm...).

    No i chcialbym zobaczyc, gdzi i za ile kupisz nowy fabrycznie obiektyw tego typu, zwlaszcza w zestawie z D60.
    Mimo wszystko powodzenia.
    Na przykład tutaj:

    http://www.ceneo.pl/1876752

    ;P

    Autorce proponowałbym jednak rozważenie szarpnięcia się na to: http://www.ceneo.pl/319308

    Naprawdę to już tylko mały krok cenowy, a potencjał z miejsca większy ;]

  6. #66

    Domyślnie

    Tylko że ten jest bez VR ...
    Potencjał większy na co...? Rozumiem że tylko na szkła bez silnika.
    D5100//// 18-105VR

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez blackside Zobacz posta
    Tylko że ten jest bez VR ...
    Potencjał większy na co...? Rozumiem że tylko na szkła bez silnika.
    No, jest bez VR, bo nie istnieje coś takiego jak 18-70 VR. Albo VR i 18-55/16-85, albo 18-70. Przyjąłem, że Założycielce Wątku chodziło o 18-70, tylko pomyliła się w oznaczeniach. Co ciekawe, potrafiłem domyślić się/zgadnąć bez robienia złośliwości. To ostatnio rzadkość na tym forum ;]
    Potencjał większy właśnie ze względu na pełną współpracę ze szkłami bez silnika, jeżeli dodasz do tego lepszą ergonomię i wygodę użytkowania, to jest to już sporo jak na niespełna 500 pln różnicy. Moim zdaniem warto. Co nie znaczy, że D60 to zły aparat

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kazujaman Zobacz posta
    No, jest bez VR, bo nie istnieje coś takiego jak 18-70 VR...
    Ale istnieje coś o wiele lepszego niż VR: statyw.
    Chyba zbyt dużą wagę przywiązujemy do tych literek w oznaczeniach. Ciemny obiektyw (a do takich zalicza się 18-70 f/3,5-5,6), bez wzgędu na ilość oznaczeń, ...zawsze będzie ciemny. A jak ktoś ma drżące z zimna ręce, to i VR mu nie pomoże.

    Zresztą autorka wątku już wybrała. Co z tego wyniknie: czas pokaże.
    D40 + Velbon 800R
    Nikkor: 18-55mm f/3,5-5,6; 28mm f/2,8; 50mm f/1,8; 105mm f/2,5; 135 mm f/2,8;
    Sigma: 28-105mm f/2,8-4,0; Vivitar series 1: 70-210mm f/3,5.

  9. #69
    Rozmowny Awatar Articool
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki/Radomsko
    Posty
    681

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez boorg Zobacz posta
    Ciemny obiektyw (a do takich zalicza się 18-70 f/3,5-5,6), bez wzgędu na ilość oznaczeń, ...zawsze będzie ciemny.
    Ten obiektyw jak na kita to nie jest taki ciemny i na końcu ma f/4,5 a nie f/5,6. Kolega nie doczytał

  10. #70

    Domyślnie

    A to przepraszam. Faktycznie: klepnąłem głupotę.
    Pewnie dlatego, że nigdy nie interesował mnie ten obiektyw. Zakres trochę za krótki. Tu milimetr za dużo tam 10 mm za mało.

    P.S.
    A ten Nikkor co ma zakres odpowiedni... ...ma nieodpowiednia cenę. Ach życie! Czy zawsze musi być coś nie tak?
    Ostatnio edytowane przez boorg ; 09-12-2008 o 19:08
    D40 + Velbon 800R
    Nikkor: 18-55mm f/3,5-5,6; 28mm f/2,8; 50mm f/1,8; 105mm f/2,5; 135 mm f/2,8;
    Sigma: 28-105mm f/2,8-4,0; Vivitar series 1: 70-210mm f/3,5.

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •