witam
probowałem robic fotki na programie A w dosc ciemnym pomieszczeniu z ob.18-70
ISO mialem ustawione na auto
w wizjerze pokaazała mi sie jedyna kombinacja ,ktorej nie szlo zmienic tzn.60na F3,5 poza tym wskaznik swialomierza pokazywal zdjecie niedoswietlone na max.Pytanie -dlaczego ISO sie nie przestawilo na wyzsza wartosc skoro wskaznik pokazywal niedoswietlenie.Lampa byla podniesiona
Jakich ustawien dla optymalizacji obrazu uzywacie
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami